Понеділок, 26 березня 2018 14:07

Андрій Колодюк

Засновник та керуючий партнер венчурного фонду AVentures Capital, голова наглядової ради Асоціації венчурного та приватного капіталу (UVCA)

Заснований 2012 р. венчурний фонд AVentures Capital інвестує у розвиток перспективних українських IT-компаній, які створюють програмне забезпечення, працюють над рішеннями у напрямках мобільних технологій, “хмарних” сервісів, інтернету речей. У портфелі фонду більше 10 успішних проектів, що конкурують на глобальному ринку. Серед них, наприклад, стартап Petcube, який став одним із найбільш профінансованих проектів 2017 р., отримавши від інвесторів $10 млн.
Його засновник Андрій Колодюк просуває бренд України на престижних міжнародних майданчиках. Зокрема, торік у рамках Всесвітнього економічного форуму (WEF) у Давосі було організовано захід Ukraine Davos nights, який відвідали понад 400 гостей, серед яких інвестори та технологічні бізнесмени з усього світу. Наступним кроком стало створення заходу нового формату — “Українського дому” у Давосі, який вперше провели у січні 2018 р. Ініціатором відкриття майданчика була UVCA у співпраці з Western NIS Enterprise Fund, Фондом Віктора Пінчука та представниками бізнесу. На думку організаторів, в “Українському домі” інвестори, бізнесмени та впливові світові політики мали змогу побачити технологічний, інноваційний та творчий потен­ціал України.
За прогнозами, після успішного запуску “Українського дому” інтерес до вітчизняних розробок зросте ще суттєвіше. Як зазначив пан Колодюк, цього року в Давосі вдалося досягти багатьох домовленостей, у тому числі і про візит до України розробників робота Софії та представників проекту Singularity NET.

Прочитано 276 раз
Другие материалы в этой категории: « Алла Коваленко Катерина Костерева »
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.