Понеділок, 26 березня 2018 13:39

Олексій Золотарьов

Власник Київського годинникового заводу

Київський годинниковий завод (КГЗ), ідейним засновником і власником якого є Олексій Золотарьов, почав працювати на Подолі 21 рік тому. Власне, виробництво вітчизняних годинників стало можливим після того, як бізнесмен, який на той час займався торгівлею, потрапив на Базельську годинникову виставку в Швейцарії. Там він зрозумів, що організація виробництва годинників базується на принципі глобальної кооперації, і побудував аналогічну бізнес-модель в Україні. Перші кілька років КГЗ збирав моделі російського бренда “Полет”, а прорив власної продукції на вітчизняний ринок став можливим завдяки роботі підприємства із корпоративним сегментом. Годинниками заводу українські президенти почали відзначати видатних співвітчизників. Завдяки вдало обраному на початку виробництва каналу збуту власникові КГЗ вдалося сформувати фінансову базу та напрацювати базу постачальників комплектуючих. А це, в свою чергу, створило передумови для народження в 2002 р. власного годинникового бренда “Клейнод”. На українському годинниковому виробництві використовують власні конструкторські та дизайнерські розробки, швейцарські механізми і комплектуючі високої якості, що виготовлені на китайських фабриках.
За 15 років існування бренда підприємство виготовило близько 200 тис. наручних годинників під власною торговою маркою, а асортимент продукції перевищує 150 моделей. Причому завод розробив кілька національних колекцій — “Клейноди Незалежності” та “Вишиванка”, що є втіленням української символіки в інтелектуальному продукті.
Примітно, що до 2000-х років такого поняття, як “україн­ський годинник”, взагалі не існувало, а зараз “Клейноди” системно продаються на ринках Канади, США та Європи. І хоча першими закордонними клієнтами “Клейнодів” були представники української діаспори, зараз українські годинники конкурують із відомими світовими брендами.

Прочитано 415 раз
Другие материалы в этой категории: « Андрій Здесенко Віктор Іванчик »
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.