Понеділок, 26 березня 2018 13:05

Ярослава Джонсон

Президент та головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund (WNISEF)

Ярославу Джонсон призначили президентом і головним виконавчим директором WNISEF в січні 2015 р. На цій посаді пані Джонсон здійснює керівництво та загальний контроль над впровадженням проектів WNISEF і водночас залишається членом Ради директорів Фонду. Вона народилася в Україні, згодом разом з батьками емігрувала до США. Пані Джонсон є випускницею Goucher College та юридичної школи Університету штату Вісконсін, де була редактором юридичного журналу, а 1977 р. отримала ступінь
доктора права.
Ярослава Джонсон є засновником та екс-головою Американсько-Української ради з питань бізнесу, яка була організатором першого візиту до США Президента України у 1991 р. В 1992 р. вона організувала першу конференцію з питань торгівлі “Україна — США” для американських компаній. У 1994 р. колишній президент США Білл Клінтон призначив пані Джонсон членом Ради директорів Western NIS Enterprise Fund, і вона є активним членом Ради директорів Фонду з моменту його створення. До того пані Джонсон була керуючим партнером однієї міжнародної юридичної фірми в Києві, яку вона заснувала на початку 1990-х років.
У сфері корпоративної практики має великий міжнародний досвід з надання юридичних консультацій з питань угод M&A, створення спільних підприємств, фінансових транзакцій, фінансування проектів і дотримання вимог Закону про корупцію за кордоном (Foreign Corrupt Practices Act) у США і країнах Центральної та Східної Європи. За більш ніж 20 років роботи за кордоном пані Джонсон надала юридичні консультації з питань міжнародних транзакцій з Україною багатьом західним багатонаціональним компаніям.

Прочитано 629 раз
Другие материалы в этой категории: « Ігор Гуменний Наталія Єремєєва »
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.