Понеділок, 26 березня 2018 12:35

Дмитро Борисов

Ресторатор, власник мережі “Сім’я ресторанів Дмитра Борисова”

Перший ресторан “Сім’ї” Дмитро Борисов відкрив у Києві 2009 р. Відтоді мережа розширилася до 15 закладів. Ресторатор постійно підкреслює, що його метою є популяризація української гастрономії не лише в рідній країні, а й за кордоном. Перший крок у цьому напрямку було зроблено з відкриттям ресторану нової української кухні “Канапа”, який досить швидко став одним з найпопулярніших у столиці України. Заклад щодня приймає близько 500 гостей, його команда отримала нагороди та відзнаки національних премій “Сіль” та Kyiv Tourism Awards. У меню ресторану — переосмислені та осучаснені національні страви, рецепти яких збиралися по всій країні.
Дмитро Борисов також є прихильником локальних продуктів, докладає значних зусиль для просування та розвитку вітчизняних виробників. Впродовж минулого року він відкрив одразу декілька ресторанів, присвячених регіональній кухні. Зокрема, концепція рибного ресторану “Бессарабія” побудована на традиціях Одещини. А у стейк-хаусі “Ватра” представлені аутентичні страви Західної України.
Наприкінці 2017 р. “Сім’я ресторанів Дмитра Борисова” впевнено вийшла на міжнародний ринок саме з українським меню. У грудні у столиці Польщі з’явився ресторан “Канапа”. Раніше бізнесмен у рамках експерименту запускав два ресторани в Іспанії.
Як зазначає пан Борисов, підготовка до відкриття закладу у Варшаві зайняла більше двох років, при цьому польських партнерів до проекту вирішили не залучати. Ресторатор впевнений, що українські ресторани вже давно досягли світового рівня, тому прийшов час показати їх потенціал у Європі та інших регіонах світу. За його прогнозами, після Варшави заклад із сучасною українською гастрономією відкриється у Лондоні та, можливо, у Берліні.

Прочитано 299 раз
Другие материалы в этой категории: « Тарас Барщовський Владислав Бурда »
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найцікавішими та актуальними матеріалами.