БІЗНЕС Леді: Номінація "Промисловість"

БІЗНЕС ЛЕДІ: 50 НАЙУСПІШНІШИХ ЖІНОК УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

 Редакція Журналу склала список героїнь українського бізнесу в номінації "Промисловість"

w71

Ірина Варагаш, співзасновник компанії “Еконія” (ТМ “Малятко”)

Компанія “Еконія” була створена 2007 р. після реорганізації відомої компанії “Аква-Еко” — лідера у виробництві мінеральної і питної води. На той момент у компанії було прийнято рішення про будівництво заводу в Черкаській області, в м.Золотоноша, оскільки там екологічно чисті водні ресурси та хороша сировинна база.

Тоді ж підприємство очолила пані Варагаш. Наразі в асортименті компанії є вже майже всі продукти дитячого харчування. З 2020 р. планують запустити лінійку молочних продуктів та якомога більше розширювати асортимент продукції ТМ “Малятко”, щоб задовольнити усі потреби споживача.

Своїм завданням на наступні десять років пані Ірина вважає розширення портфеля брендів, вихід на нові ринки, збільшення виробничих потужностей та побудову непрямої дистрибуції й інноваційної структури, що зможе зацікавити інвесторів.

 

w72Наталія Василюк, генеральний директор групи компаній “Авангард”, провідного виробника яєць та сухих яєчних продуктів в Україні та Європі

Пані Наталія за освітою фінансист. Свою кар’єру розпочала 2004 р. в якості директора з продажів та маркетингу Прикарпатської фінансової компанії, у 2004-2007 рр. була фінансовим директором Станіславської торгової компанії. В групі компаній “Авангард” Наталія Василюк почала працювати 2007 р. До 2010 р. обіймала посаду генерального директора компанії. У квітні 2010 р. вона увійшла до Ради директорів AVANCARD CO IPL і згодом очолила її.

 

w73Юлія Комарова, директор зі стратегічного розвитку виноробного холдингу Guliev Wine Group

Пані Комарова вже вісім років обіймає посаду директора холдингу Guliev Wine Group. У портфелі брендів компанії присутні торгові марки “Вина Гулієвих”, “Французький бульвар”, “Француз”. За роки її праці в холдингу з’явилося понад 10 топ-брендів, частка компанії на ринку шампанського досягла 38%. Юлія Комарова має економічну освіту за спеціальністю “Фінанси і кредит”, а також великий досвід роботи у винно-горілчаній галузі. Пані Комарова зазначає: “Успішна бізнес-леді — це передусім щаслива, реалізована, гармонійна жінка, а вже потім бойова одиниця в бізнесі”.

 

w74Тетяна Абрамова, директор та співзасновник українського бренда трикотажного одягу RITO

Тетяна Абрамова — приклад бізнесвумен, що не побоялася розпочати власну справу з чистого аркуша й успішно розвивати її впродовж 25 років. Вона визнає, що часто долати кризи та труднощі допомагало те, що не було повного усвідомлення існуючих на ринку меж та шаблонів.

“Бачу мету — не бачу перешкод” — ось рецепт успіху від пані Абрамової. Звичайно, знадобився не один рік, аби створити сучасну виробничу базу, збудувати власну фабрику трикотажного одягу, вийти на зовнішні ринки.

Про RITO вже говорять як про законодавця української моди на трикотажні вироби. Проте на цьому RITO Group зупинятися не планує й активно працює над розширенням своєї присутності на зовнішніх ринках. Окрім того, зовсім нещодавно RITO було запущено ще один бренд — 91LAB. Його особливість у тому, що трикотаж не кроїться — всі моделі створюються з цільнов’язаних деталей, що дозволяє розкрити професіоналізм майстрів компанії.

 

 w75Ірина Мірошник, президент IMMER Group

Пані Мірошник очолює IMMER Group – міжнародну групу компаній, що входить до Топ-15 найбільших європейських виробників гнучкого пакування, етикеток і плівок для харчової, косметичної, фармацевтичної та інших галузей. Завдяки виробничим потужностям в Україні та Латвії продукція компанії експортується до 35 країн. Вже понад 30 років пані Ірина разом з командою розвиває соціально відповідальний та екологічний бізнес, впроваджує інноваційні рішення, що сприяють мінімізації харчових відходів, застосовує сучасні технології для підвищення енерго­ефективності та ресурсозбереження. Ірина Мірошник є засновником та Президентом Української асоціації гнучкого пакування, входить до складу правління Європейської ротогравюрної асоціації, Комітету сталого розвитку EAFA/FPE, УСПП, Президії Асоціації “Український клуб аграрного бізнесу”, є офіційним представником ініціативи ООН “SAVE FOOD” в Україні. За вагомий внесок у розвиток української промисловості Ірину Мірошник нагороджено орденом “За заслуги” ІІІ ступеня.

 

w76Aнна Насіковська, співвласник девелоперсько-будівельного холдингу DIM group

Пані Насіковська має освіту філолога-лінгвіста та є випускницею Chelsea College of Arts. У будівельний холдинг DIM group, співвласником якого вона є, входять сім компаній. 2017 р. холдинг отримав престижну нагороду у сфері нерухомості EEA Real Estate Project Awards як девелопер року. 2017 р. холдинг DIM group ввів в експлуатацію перший будинок ЖК “Автограф” у Києві, на черзі — завершення будівництва ЖК “Автограф” та ЖК “А52”. Наразі компанія будує свій най­масштабніший проект — ЖК “Метрополіс” на столичних Теремках з парком площею 2 га.

 

w77Олена Сторчак, генеральний директор компанії “Украфлора”

До початку роботи на ринку квітів Олена Сторчак пройшла шлях від рядового маркетолога до топ-менеджера на ринках FMCG. Вона вибудувала “з нуля” франчайзингову мережу туристичних агентств. З 2012 р. пані Олена працювала маркетинг-директором в “Украфлорі”, але через низку обставин тоді було прийнято рішення про відхід з компанії.

З 2013 р. Олена Сторчак — одна з творців і керуючий директор мережі флористичних бутиків Bouquet. Досвід маркетолога та розуміння ринку квітів допомогли швидко розвивати проект. З грудня 2015 р. пані Олена — генеральний директор “Украфлори”. Під її управлінням компанія збільшила оборот більш ніж удвічі. Щорічно приріст валового прибутку складає не менше 25%. У компанії понад 20 тис. постійних клієнтів, більше тисячі з них — оптові покупці.

 

w78Людмила Русаліна, засновник та президент холдингової компанії “Петрус”

У холдингу пані Людмили “Петрус” представлені компанії з абсолютно різною специфікою — від виробництва кондитерських та лікеро-горілчаних виробів до інвестицій у нерухомість та поставок косметичних засобів. 1999 р. холдинг придбав і відновив Черкаську бісквітну фабрику, що перебувала в скрутному становищі, а також Золотоніський завод “Златогор”, який зараз випускає горілку “Златогор”, Status, “Чекушка”, “Горілочка” тощо. Продукція “Петрус” експортується в 22 країни.
Окрім бізнесу пані Русаліна активно займається меценатством — впродовж 13 років підтримує фестиваль для дітей-сиріт “Щасливі долоні” і бере участь у благодійних ініціативах, що спрямовані на всебічний розвиток дитячих талантів. Людмила Русаліна також інвестує кошти в інноваційні технології, що розробляються вітчизняними вченими: запуск першого українського наносупутника “Політан-1”, створення та налагодження серійного виробництва безпілотників “Спектатор” для потреб Збройних Сил України, а також в інновації в галузях кібернетики та інформаційної безпеки, медицини, екології та сільського господарства.