Wonder Woman: Обрано 50 найуспішніших жінок України

БІЗНЕС ЛЕДІ: 50 НАЙУСПІШНІШИХ ЖІНОК УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Світ бізнесу все ще лишається переважно чоловічим. Проте жінки все активніше доводять, що нічим не поступаються чоловікам у бажанні та спроможності будувати корпоративну кар’єру чи власну справу. За це їх і відзначаємо

Кого ви уявляєте, коли згадуєте про сильну та успішну жінку? Маргарет Тетчер? Опру Вінфрі? Джой Мангано, про яку зняли фільм “Джой”?

Зараз ми бачимо з телеекранів, читаємо про сильних, успішних і гарних жінок. Встигнути все — образ сучасної жінки в бізнесі. Сучасна бізнесвумен (читайте — вандер вуман) поєднує в собі успіх у кар’єрі, красу, розум й особисте щастя. Це вже не список антонімів, а цілком успішно поєднані у жінках поняття. І недарма ми згадали про Чудо-жінку.

Під час Другої світової війни Вільям Молтон Марстон зрозумів, що ранні персонажі коміксів переважно були чоловіками. Марстон відчував, що було місце для сильного жіночого персонажа, що діє в рівній мірі як герой і як зразок для наслідування (особливо для фанатів-жінок). Натхненний досягненнями своєї дружини, він створив одного з флагманських персонажів коміксів DC і його першу супергероїню, Чудо-Жінку. Вона має безліч здібностей: вона безсмертна, здатна розвивати величезну швидкість, розуміє мову тварин і володіє магічним мечем та Ласо істини.

Леді нашого журналу також мають безліч суперздібностей. Вони — акули бізнесу, але при цьому зберігають свою жіночу сутність. Саме для них журнал БІЗНЕС підготував щорічний спецпроект “Леді бізнесу. 50 найуспішніших жінок України”, мета якого — розповісти про жінок, які очолюють провідні, інноваційні, динамічні бізнеси, напрямки, галузі.

Власниці, ініціаторки, фундаторки — усі вони героїні нашого проекту. Саме такі жінки надихають своїм прикладом і задають нові тренди в українському бізнесі.

Вони довели, що подолати “скляну стелю” — умовну кар’єрну планку, вище якої жінка “не стрибне”, — реально. Ми так само віримо, що надання жінкам рівних прав на економічні ресурси є життєво важливими завданнями в контексті реалізації 5-ї цілі сталого розвитку ООН, які ще називають “Глобальними цілями”. Неодноразово було доведено, що розширення прав і можливостей жінок і дівчат справляє суттєвий позитивний вплив у всіх сферах і сприяє економічному зростанню та розвитку.

За своїх “вандер вумен” читачі могли проголосувати на нашому сайті, а ми, отримавши ваші голоси, обрати переможницю.

У рамках проекту ми оголошуємо лідерів у спеціальних номінаціях журналу БІЗНЕС:

Редакція також склала список героїнь українського бізнесу, серед яких визначилися лідери таких номінацій:

Жінка і бізнес — поняття дуже навіть сумісні! Домогтися успіху в бізнесі, зробити блискучу кар’єру, будучи жінкою? Реально. Мати при цьому щасливу сім’ю? Теж реально, адже для жінок журналу БІЗНЕС немає нічого неможливого!