“Багатий тато, бідний тато” Роберта Кійосакі дозволив зрозуміти, що все працює відносно певної конкретної людини чи ситуації, все суб’єктивно”

Business book
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Оксана Караванська, одна з найкреативніших дизайнерів України, учасниця українських тижнів prêt-a-pоrter

1996 р. на конкурсі Alta Moda колекція Оксани Караванської вийшла до фіналу, її відзначив П’єр Карден.

2005 р. пані Караванська створила колекцію Haute Couture спеціально для закриття пісенного конкурсу Євробачення.

2015 р. випустила першу в Україні дитячу книжку про моду “Стильна книжка для панянки”.

У мене були книжки, котрі просто “зачепили”. Я ніколи не ділила літературу на  бізнес- чи художню. “Бананова республіка” Ґабріеля Ґарсії Маркеса з його “Ста років самотності” — це був чудовий перший бізнес-урок.

“Моя історія успіху — це інтуїція разом із освіченістю та історичною обізнаністю”

Трилогія Теодора Драйзера — “Фінансист”, “Титан”, “Стоїк” — прочитана ще у дитинстві. Залишились емоції, котрі, напевне, спрацювали на рівні підсвідомості: усе в бізнесі відносне, як в Альберта Ейнштейна.

Остання — “вбивча” теорія латиноамериканських письменників про надлишковість виробленого продукту, котрий ніхто не купує, і він просто гниє. Насправді, це чистий модний бізнес з його шаленими знижками, бо масового одягу більше, аніж тих, хто його придбає.

Тому моя історія успіху — це інтуїція разом із освіченістю та історичною обізнаністю.

“Прошу, не читайте “Атлант розправив плечі”, краще читайте спецлітературу, рекомендовану вашими викладачами, і вчіться”

Зараз є багато авторів, коучів, наставників. Особисто я спочатку читаю анотацію, а потім вирішую, чи вартує це мого часу. І прошу — не читайте “Атлант розправив плечі”, краще читайте спецлітературу, рекомендовану вашими викладачами, і вчіться. Єдина саме бізнес-книга з мною прочитаних — “Багатий тато, бідний тато” Роберта Кійосакі. І саме з неї я зрозуміла, що все працює відносно певної конкретної людини чи ситуації, все суб’єктивно. Здобувайте вищу і спеціальну освіту та просто читайте — багато і вдумливо!

q6

Оксана Караванська