“Хрещений батько” розповідає про управління бізнесом у нестандартних умовах, взаємодію з конкурентами і баланс з сім’єю”

Business book
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Михайло Чобанян, український бізнесмен і громадський діяч у галузі інформаційних технологій, фінансів, криптовалют і блокчейну, засновник першої в Україні криптовалютної біржі KUNA.io, президент Асоціації “Блокчейн України”

 У всіх різний бізнес і різний досвід. Книжки ж — це одне з джерел отримання знань, і, природно, що я застосував щось з них у своєму бізнесі, попередньо адаптувавши до реалій моєї історії. Якщо ж обрати три видання, що сформували мене як бізнесмена, то насамперед назву “Хрещеного батька” Маріо П’юзо. Хоча це й художня література, але вона розповідає про управління бізнесом у нестандартних умовах, взаємодію з конкурентами і баланс з сім’єю. Насправді це дуже нагадує ведення бізнесу в Україні.

Друге — “Державець” Нікколо Мак’явеллі. Це основи управління на макрорівні, це фундамент знань з управління середнім і великим бізнесом. Тут є все: і політика, й економіка, все як у нас, як в Україні.

“Книжки — це одне з джерел отримання знань, і, природно, що я застосував щось з них у своєму бізнесі”

І наостанок — “Психологія народів та мас” Гюстава Лебона. Це настільна книга для тих, хто займається великим бізнесом або політикою. Вона допомагає бізнесменам, які працюють у форматі b2c, в яких багато клієнтів і ринок у кількох країнах або цілому світі.

“Психологія народів та мас” Гюстава Лебона — це настільна книга для тих, хто займається великим бізнесом або політикою”

Власне, ці твори я й раджу читати українським бізнесменам.

q13

Михайло Чобанян