“Я буквально беру і застосовую техніки, описані у книжках”

Business book
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Євгенія Гапчинська, художник, ілюстратор, одна з найвпізнаваніших сучасних художниць, яка працює під брендом “Постачальник щастя #1”. Засновник “Галереї щастя”.

Щороку проводить десяток нових виставок як в Україні, так і за кордоном. Має кілька власних галерей в Україні. Найдорожча картина, за словами пані Гапчинської, продана за $100 тис.

Пані Гапчинська дуже любить читати. Щоб кілька годин провести наодинці з книжкою, художниця прокидається аж о 5-й ранку, поки всі сплять, і каже, що це “найкращі митті її життя”. Водночас книжки допомагають Євгенії самовдосконалюватися. Пані Гапчинська зізнається, що читає “із закладками” і паралельно освоює одразу кілька видань. З останніх прочитаних книжок художниця відзначає “Життя в стилі Fun. Що робить нас задоволеними, спокійними та впевненими” Ріка Хансона та “Мозок Будди” Ріка Хансона та Річарда Мендіуса. А нещодавно вона закінчила читати “Хочу і буду: Прийняти себе, полюбити життя і стати щасливим” Михайла Лабковського.

“Я буквально беру й застосовую техніки, які там описані”, — зізнається Євгенія Гапчинська.

Наприклад, з твору “Трансерфінг реальності” Вадима Зеланда, який художниці свого часу порекомендував прочитати Юрій Горбунов, вона застосовує кілька цінних порад, головна з яких — послабити важливість. “Коли ти послаблюєш важливість якогось аспекту, то одразу ж все виходить, — каже пані Гапчинська. — Ти припиняєш постійно перейматися цим питанням”. Також вона взяла на озброєння дихальні техніки, що дозволяють посилювати свою енергію, й техніки, що допомагають реалізовувати свої бажання.

“Книжки допомагають самовдосконалюватися. Читаю “із закладками” і паралельно освоюю одразу кілька видань”

w1