“Оголений бізнес” — це реальні ситуації з життя Річарда Бренсона. Результат прочитання — божевільне натхнення!”

Business book
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Марина Авдєєва, керуючий акціонер компанії “Арсенал Страхування”

Свій перший мільйон заробила в 27 років. Мати двох синів: Ігоря (14 років) й Андрія (8 років). CEO Arsenal Assistant та Arsenal-on-line.

Учасниця проекту Big Money, входить в Топ-100 найуспішніших жінок України, а також в Топ-3 персон страхового ринку України.

“Атлант розправив плечі” Айн Ренд — книжка #1 у моєму списку. Американці вважають її “біблією” будь-якого підприємця. Вона про “свободу волі та моральність розумного егоїзму”, кажучи словами автора. Я зрозуміла, що багато речей, які в реальності є драйверами підприємницького розвитку (цілком конкретні стимули, наприклад бажання заробити гроші), гідні того, щоб орієнтуватися саме на них.

“7 звичок надзвичайно ефективних людей” Стівена Р.Кові стала фундаментом моєї життєвої філософії. Це дуже прості правила. Саме з неї я почерпнула один з головних життєвих принципів: думати в концепції “виграв — виграв”.

““Сім звичок надзвичайно ефективних людей” — з цієї книжки я почерпнула одинз головних життєвих принципів: думати в концепції “win-win”

Книжка Річарда Бренсона “Оголений бізнес”. Більше, ніж підручники, на всіх нас впливають реальні історії реальних бізнесменів. Це саме така історія. Це не автобіографія, це — реальні ситуації з життя одного з найблискучіших бізнесменів планети. Результат прочитання — божевільне натхнення!

“Ощадливе виробництво + шість сигм у сфері послуг” Майкла Л. Джорджа — буквально покрокове керівництво для впровадження принципів ощадливого виробництва, в якому продемонстровано, як ці інструменти реалізувати. Завдяки їхньому впровадженню наш головний операційний процес — врегулювання збитків — видозмінився до невпізнання, а компанія стала однією з найоперативніших у виплаті відшкодування своїм клієнтам. Це божевільна конкурентна перевага. З твору Кейта Феррацці “Ніколи не їжте наодинці” я взяла вражаюче просту ідею, що принесла мені безліч контактів. Обід — це час, який ти можеш витратити не “даремно”, а на зміцнення взаємин! Насправді, безліч людей цього не розуміють й обідають на самоті. Ідею Джима Кемпа з його книжки “Спочатку скажіть “НІ” я заклала в основу свого методу ведення переговорів вже дуже і дуже давно.

s5

Марина Авдєєва