“Пройшовши шлях від книжки до форуму, на який приїхали герої і автор самої книжки,ми створили успішну консалтингову компанію”

Business book
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Олексій Чуєв, співзасновник Платформи “БІЗНЕС 100”, співзасновник компанії Reputation Capital

Координатор національної програми “Залучимо інвестиції в Україну разом”. Організатор першого візиту в Україну представників “The Wall Street Journal”, Лондонської фондової біржі та президента Anual Investment Meeting в Дубаї.

Одинадцять років тому була заснована компанія Reputation Capital. За рік до заснування компанії ми з партнерами хотіли провести конференцію з питань корпоративної культури і натрапили на книжку “18 непорушних законів корпоративної репутації”, написану редактором “The Wall Street Journal” Роном Олсопом.

Вона так вразила нас, що ми написали автору та практично всім бізнесменам, топ-менеджерам і консультантам, які в ній згадуються. За декілька місяців в Україні відбувся форум “Reputation Capital Ukraine”, і на нього завітали 16 героїв цієї книжки разом з Роном Олсопом, які приїхали в Україну вперше.

За півроку пан Олсоп у Нью-Йорку пив каву з президентом Reputation Institute і поділився своїми враженнями про Україну, форум, про рівень комунікації. Після цього Reputation Institute запропонував нам вести спільний бізнес в Україні, і ми створили успішну консалтингову компанію.

“Прочитавши “Управління викликами”, я кожного дня намагаюся застосовувати викладені там методики та технології в діяльності нашого об’єднання бізнесменів”

Іншим разом я дізнався, що готується вихід в Україні книги “Управління викликами” Володимира Кличка. Його автобіографічної книги про себе, як бізнесмена, про свої бізнес-методики. Я хотів більше дізнатися про цю частину його життя. Я точно знав, що Кличко кожного року виступає на Всесвітньому економічному форумі у Давосі, тож попросив його команду організувати під час форуму зустріч з учасниками “БІЗНЕС 100”. Мене дуже надихає методика “конкооперації” (синтез конкуренції і кооперації), яку Володимир Кличко пропонує в своїй книзі. Це той принцип, за яким ми побудували проект “БІЗНЕС 100”, — “партнерство заради майбутнього”.

s9

Олексій Чуєв