“Я прочитав книгу і повністю змінив своє оточення. Перестав спілкуватися з тими, кого вважав друзями, пішов з прибуткового бізнесу, не забираючи свою частку, і залишив все бізнес-партнеру. Я зрозумів, що так жити більше не хочу”

Business book
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Артем Майдан, підприємець, засновник освітньої компанії PRIZMA, організатор “Першої чоловічої конференції” та форуму “Бізнес Концентрат”, який відвідали більш ніж 18 тисяч людей за два роки

 У мене було звичайне життя в селі, але ми не жили в злиднях. З дитинства я хотів чогось незвичайного. Ще в школі з’явилася підприємницька жила — продавав шпаргалки за гроші. Звісно, цей  бізнес “накрився” після першого виклику батьків. Проте я не зупинився і почав продавати снеки.

Вперше я відчув смак грошей, коли на третьому курсі пішов працювати в караоке. Вночі співав в караоке, а вдень йшов на пари. Довго я там не витримав, адже розумів, що хочу свою справу.

У 21 рік я відкрив свій перший бізнес, і за два роки роботи у мене було кілька проектів, бізнес-партнерів, а потім перша машина. Ми всі були занадто молоді, різні цілі, досвіду немає.

“Запускаючи свій бізнес, повірте, вам треба читати усе”

Якось ми із дружиною поїхали на море, попереду був тиждень відпочинку. Я прокидаюся, починаю читати книгу Олега Тинькова “Я такий як усі”. Саме вона на мене вперше сильно вплинула. Це була історія підприємця радянського, слов’янського типу, історія людини, ближчої до наших реалій.  Я не спав і читав захлинаючись, переймав досвід бізнесмена, чия ментальність мені зрозуміла. Я усвідомив: якщо оточення визначає бізнесмена і якщо за ним мене будуть оцінювати, то з тим, що зараз маю, я не згоден. У нас були різні стратегії життя, різний темп розвитку та різний погляд на майбутнє. Я обірвав усі контакти і залишився один. Пішов, не забираючи частку в бізнесі, не претендуючи на минулі заслуги. Я почав усе з початку. Я визначив свою стратегію, де є “мій алмаз” і знайшов нову команду, познайомився з сильними бізнесменами.

“Іноді дуже жорсткі рішення даються нам складно, але вони найбільш правильні”

Як говорилося у книзі, “Далі діяти лише ТОБІ!”. Іноді дуже жорсткі рішення даються нам складно, але вони найбільш правильні.

q4

Артем Майдан

 

Розмову про книги вела Ольга Пташка