“Я люблю читати історії успіху. Однак зараз мало книжок про успішних підприємців і успішні кейси, які були створені саме в Україні”

Business book
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Артур Мхітарян, засновник Taryan Group

2011 р. створив інвестиційно-девелоперську компанію Taryan Group, що наразі реалізує його найамбітніші задуми. У портфелі компанії — клуб Tsarsky, ЖК Royal Tower, Jack House та Taryan Towers.

Книжки завжди грали значну роль у моєму житті. Мені було 18 років, коли я відвідав лекцію великого мислителя Володимира Тарасова, потім прочитав його книжку “Мистецтво управлінської боротьби”. А в подальшому мені пощастило — він став моїм наставником. Саме в нього я навчився тому, що ланцюги потрібно залишати “за межами життя”. Це дуже допомогло мені при створенні філософії Taryan Group. Велика ціль — це не просто план на найближчі кілька років! Хтось називає її місією! Моя велика ціль за межами життя — залишити слід в історії та створити сучасну світову пам’ятку! Отже, тим, хто хоче перемагати, я рекомендую прочитати “Мистецтво управлінської боротьби” та інші книжки Володимира Тарасова. Наприклад, “Технологія життя. Книжка для героїв”.

Друга значна книжка для мене — це “Мистецтво війни” китайського стратега та воєначальника Сунь Цзи. Цікаво, що коли наприкінці 2000-х років я вчився в США на Executive МВА, виявилося, що багато конкурентних стратегій у бізнесі розроблені Сунь Цзи 2500 років тому. Бізнес — це постійна  битва. Війна, в першу чергу, з конкурентами, а потім із собою.

“Книжки завжди грали значну роль у моєму житті”

Третя важлива для мене книжка — це “Моє бачення. Виклики в гонці до досконалості” Мохаммеда ібн Рашида Аль Мактума. Емір Дубая, прем’єр-міністр та віце-президент Об’єднаних Арабських Еміратів багато розповідає про інновації і про майбутнє, а також про те, як його місто перетворилося на вагомий міжнародний центр сервісу, туризму, економіки, знань і креативної сфери. 

“Тим, хто хоче перемагати, я рекомендую прочитати “Мистецтво управлінської боротьби”

Розібратися з майбутніми цілями допоможе книжка Білла Ньюмена “Ширяйте разом з орлами” (“Парите вместе с орлами”). Тверезо поглянути на оточуючий світ дозволить книжка “48 законів влади” Роберта Гріна, що розповідає, чому світ буває надто ворожим, як думають сильні особистості.

q14

Артур Мхітарян