БІЗНЕС Леді: Номінація "Послуги"

БІЗНЕС ЛЕДІ: 50 НАЙУСПІШНІШИХ ЖІНОК УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Редакція журналу склала список героїнь українського бізнесу в номінації "Послуги"

w171Олена Вольська, засновник і керуючий партнер компанії EBS

 Кар’єра Олени Вольської почалася в компанії Coopers &Lybrand, де вона отримала колосальний досвід роботи та сформувалася як професіонал. Її головною метою стало створення власної консалтингової компанії, і їй це вдалося. Наразі EBS складає гідну конкуренцію міжнародним консалтинговим фірмам.

Своєю особливою місією Олена Вольська вважає змінення філософії українських менеджерів в управлінні компаніями, щоб допомогти їм розкрити весь потенціал своїх компаній і досягти максимальних результатів.

 

w172Ольга Просянюк, керуючий партнер адвокатського об’єднання AVER LEX

Адвокат, кандидат юридичних наук, член Дисциплінарної палати Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України, голова Ініціативної групи із захисту професійних прав адвокатів, член правління Асоціації правників України — і це ще далеко не повний перелік титулів Ольги Просянюк.

Пані Ольга має 16-річний досвід роботи у сфері права, 12 з яких складає адвокатська практика. У своїй діяльності пані Просянюк орієнтується на перемогу й проявляє себе як блискучий адвокат. Серед її ключових професійних інтересів — складні господарські справи і захист компаній від силових захоплень. Вона удостоєна звання “Юрист року” в сфері кримінально-правового захисту за версією міжнародного рейтингу The best Lawyers in Ukraine 2018.

 

R 44Інна Поперешнюк, співзасновник компанії “Нова Пошта”

У 2001 році в Полтаві Інна Поперешнюк разом з партнерами заснували компанію «Нова Пошта», яка зараз є лідируючою на логістичному ринку.

Інна активно розвиває біговий рух в Україні. У 2015 році за підтримки «Нова Пошта» спільно з біговою організацією «New Run» в Полтаві вперше пройшов напівмарафон. Станом на початок 2019 року за сприянням «Нова Пошта» пройшло 15 напівмарафон в 7 містах України і безліч спортивних заходів з метою сприяти популяризації здорового способу життя та розвитку бігової культури не тільки в мільйонниках, але і в невеликих містах України. Інна регулярно займається спортом. У 2018 році пробігла свій перший напівмарафон.

У 2016 році заснувала проект «Команда Чарівніків», який присвячений дітям в притулках.

В цьому році Інна відкриває ресторан української кухні «100 років тому вперед».

 

w174Вікторія Гресь, дизайнер і засновник бренда Victoria Gres

Пані Вікторія багато років присвятила розробці авторських технологій фарбування та обробки тканин. Вона є одним з найвідоміших дизайнерів України. Сама пані Гресь одним з найважливіших своїх напрацювань вважає використання старовинних мережив, але не в прямому їх прочитанні, а в адаптації та створенні на їхній основі полотен і малюнків. Створений 1993 р., зараз бренд Victoria Gres — це три лінії одягу Victoria Gres by GRES, Victoria Gres DENIM, Victoria Gres Couture та лінія авторських аксесуарів. Не так давно був успішно запущений напрямок декорування інтер’єрів — Gres decor.

“Я дотримуюся позиції “якісне, дороге і надовго”. Трапляється, що клієнти за 10-15 років приносять мої сукні і кажуть, що не можуть з ними розлучитися, просять провести відновлювальні роботи, а я із задоволенням це роблю”, — каже пані Гресь.

 

w175Світлана Юлдашева, генеральний директор компанії UNMOMENTO

Пані Світлана — бізнес-леді, експерт з сервісу, генеральний директор лідера ринку чистоти мережі хімчисток UNMOMENTO. Лауреат і переможець програми “Людина року” 2011 р. і 2013 р. у номінації “Лідер малого та середнього бізнесу року”.

Окрім того, Світлана Юлдашева — творець єдиної в Україні студії хімчистки OSCAR Dry Clean Studio. Особливість студії полягає в тому, що там працюють з речами, які вимагають до себе особливої уваги та індивідуального підходу. Досвід кращих в Україні технологів і дизайнерів дозволяє вирішувати найскладніші завдання.

 

w176Олександра Сасіна (Павленко), засновник юридичної компанії Pavlenko Legal Group, відомий адвокат і фахівець у сфері government relations

Юридична компанія Pavlenko Legal Group була заснована Олександрою Павленко 2008 р. Значний досвід роботи у сфері юриспруденції, судовому захисті й органах державної влади, а також супровід проектів різної складності дозволили компанії зайняти міцну позицію в галузі супроводу резонансних справ.

2017 р. за результатами міжнародного аналітичного дослідження The Legal 500 Europe, Middle East & Africa робота команди юристів Pavlenko Legal Group отримала високу оцінку й рекомендована у сфері судового захисту, а саму пані Олександру було визнано одним з провідних українських фахівців у сфері вирішення судових суперечок.

Того ж року пані Сасіна (Павленко) стала одним із засновників першої української програми для бізнесу з GR “Executive Lobbying&Advocacy Program” (ELAP; “Програма з лобіювання та адвокації для топ-менеджерів бізнесу”).

 

w177Марина Фоменко, виконавчий директор компанії Eterna Law

Марина Фоменко має 8-річний досвід роботи в сфері маркетингу, комунікацій та менеджменту, зокрема в юридичному бізнесі. Її кар’єра як PR-менеджера почалась 2011 р. в інтернет-виданні “Обозреватель”. Згодом пані Фоменко перейшла до агентства Cheil Worldwide, де працювала з такими клієнтами, як Samsung Electronics Ukraine. Трохи згодом Марина Фоменко очолила відділ маркетингу групи “ТАС”. Працювала над проектом переходу Таскомбанку з B2B- на B2C-формат під керівництвом Сергія Тігіпка. Працювати з Eterna Law пані Фоменко почала 2015 р., обійнявши посаду начальника PR-відділу. Вона успішно провела ребрендінг компанії та злиття з європейською юридичною фірмою. Зараз в Eterna Law Марина Фоменко обіймає посаду виконавчого директора. В 2018 р. вона стала кращим СЕО на юридичному ринку України.