БІЗНЕС Леді: Номінація "Краса та медицина"

БІЗНЕС ЛЕДІ: 50 НАЙУСПІШНІШИХ ЖІНОК УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

  Редакція Журналу склала список героїнь українського бізнесу в номінації "Краса та медицина"

w131Ірина Букур, засновник бренда “Irene Bukur”

Ідея створення бренда косметичних засобів з’явилась в Ірини Букур 2007 р. після зустрічі з Лідією Москаленко, кандидатом фармацевтичних наук, завідуючою кафедрою аптечної та промислової технології ліків Національного медичного університету. Вона надихнула пані Ірину на створення авторського косметичного бренда та допомогла з’явитися першим продуктам “Irene Bukur”,
з якими 2009 р. був відкритий перший бутик у Києві.
Зараз компанія має 36 монобрендових магазинів і промо-острівці в усіх великих містах України. Продуктами “Irene Bukur” користуються жінки зі Швейцарії, Австрії, Канади, США.
З 2017 р. компанія Irene Bukur активно співпрацює з передовими лабораторіями Швейцарії, Франції, Іспанії, Німеччини, Японії, США, стаючи по праву справжнім експертом у сфері anti-age-догляду.

 

w132Лєра Бородіна, засновник сервісу оренди суконь “Oh My Look!” і співзасновник б’юті-простору “G.Bar”

Відкрити “Oh My Look!” пані Бородіна вирішила п’ять років тому. На той час в Україні не було нічого подібного. Поштовхом стала історія успіху американського сервісу “Rent the Runway”, який започаткували як стартап 2011 р. і в який отримали декілька раундів інвестицій у США. Тоді Лєра Бородіна зрозуміла: якщо у них вийшло, то згодом це буде актуально й в Україні. Разом з нею працює команда зі 150 людей, яка допомогла відкрити шоу-руми “Oh My Look!” у п’яти містах України, Росії та Казахстану, де представлено понад 3000 суконь. У свою чергу, “G.Bar” — це 27 б’юті-барів у дев’яти країнах.

 

w133Софія Кудіна, співзасновник Revival Spa&Beauty Lounge (ОАЕ)

Перший бізнес-проект пані Кудіна започаткувала 2015 р. в ОАЕ разом зі своїм чоловіком. Подружжя взяло в управління spa-комплекс у 5-зірковому готелі в еміраті Аджман.
Зараз у родини є три проекти. Перший — Revival Spa&Beauty Lounge в 5-зірковому готелі. Зі spa-комплексу народився другий бізнес-проект — організація подорожей зі змістом. І третій проект, який з’явився зовсім недавно, — це міжнародний рекрутинг. В Еміратах пара відкрила компанію K&K Consulting Management, а в Украї­ні — DS group.

 

w134Катерина Яценко, засновник “Неврологічної клініки доктора Яценко”

Пані Катерина — кандидат медичних наук, науковий співробітник Інституту фізіології ім.Богомольця, доктор-невролог. Вона заснувала і самостійно очолює унікальну неврологічну клініку. Зараз це сучасний лікувально-діагностичний заклад, що зібрав колекцію найефективніших світових медичних технологій реабілітації. Вона першою привезла до України мікрополяризацію — одну з найефективніших методик для відновлення втрачених мозкових функцій.

 

w135Наталя Коробко, засновник бренда “NataliOrganic”

Пані Коробко — творець бренда “NataliOrganic” та автор більшої частини продукції.
Спочатку створення натуральної косметики було хобі. Згодом хобі перетворилося на роботу. Секрет успіху “NataliOrganic” — це якісні, безпечні інгредієнти, більшість яких замовляють та привозять з-за кордону.