БІЗНЕС Леді: Номінація "Фінанси"

БІЗНЕС ЛЕДІ: 50 НАЙУСПІШНІШИХ ЖІНОК УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

 Редакція Журналу склала список героїнь українського бізнесу в номінації "Фінанси"

w121Лариса Бондарєва, член правління “Креді Агриколь Банку”

До “Креді Агріколь Банку” пані Бондарєва прийшла 2007 р. і до 2009 р. обіймала посади начальника управління по роботі з ключовими клієнтами та директора по роботі з великими корпоративними клієнтами департаменту корпоративних продажів. У 2009-2010 рр. була директором департаменту.

З 2010 р. — член правління “Креді Агріколь Банку”, директор з корпоративного бізнесу та МСБ. Один з ключових напрямків роботи банку — фінансування агросектора. Під началом Лариси Бондарєвої “Креді Агріколь Банк” успішно розвиває та нарощує свої аграрні портфелі.

“Агросектор України має високий потенціал розвитку в порівнянні з іншими індустріями, які вважаються традиційно експортними, — металургією та машинобудуванням. Я вважаю, сільське господарство, як і раніше, у найближчі кілька років буде двигуном розвитку української економіки й вітчизняного експорту”, — говорить пані Лариса.

 

w122Віра Платонова, старший віце-президент і директор регіонального підрозділу Visa по країнах СНД і Південно-Східної Європи

Віра Платонова повернулась до Visa не так давно, але до цього в неї вже були тривалі відносини з компанією, вона працювала тут у 2007-2010 рр. Після цього майже вісім років очолювала представництво платіжної системи MasterCard в Україні, Молдові, Грузії та Центральній Азії.

Тепер пані Платонова керує всією діяльністю компанії Visa на 17 ринках країн Центральної Азії, Східної та Південно-Східної Європи. Вона знаходиться в прямому підпорядкуванні Ендрю Торре (регіонального президента в регіоні Центральної та Східної Європи, Близького Сходу й Африки) і входить до складу керівництва Visa СЕМЕА.

“Сімнадцять ринків на території країн CISSEE мають величезний потенціал не лише для розширення оперативної діяльності, а й для розгортання нових технологій і бізнес-моделей... Я все ще бачу спосіб удосконалення того, як ми думаємо про наше майбутнє на локальному рівні, проектуючи наші глобальні амбіції на країни нашої присутності”, — каже вона.

 

w123Марина Авдєєва, керуючий акціонер СК “Арсенал Страхування”

Прийшовши у страховий бізнес у 2000 р., на зорі становлення сучасного українського ринку страхування, пані Марина пройшла всі етапи його розвитку. Свою кар’єру почала в СК “Вексель — ФСА” (котра згодом була перейменована у СК “ВЕСКО”). Обіймала посади від спеціаліста департаменту страхування до директора філії. Після того як 2007 р. СК “ВЕСКО” було продано французькій АХА GROUP, продовжила свою діяльність на посаді заступника віце-президента з розвитку продажів СК “АХА Страхування”. Залишила СК “АХА Страхування” у 2012 р. заради розвитку власного бізнесу. Того ж року увійшла до складу акціонерів СК “Арсенал Страхування”. В сфері відповідальності Марини Авдєєвої — продажі у регіональній мережі, сервіс та маркетинг. З 2011 р. пані Авдєєва є членом Advisory Board Міжнародного інституту бізнесу. Спеціалізується в області ефективності управління бізнес-процесами, має низку наукових публікацій на цю тему, часто виступає в якості експерта і спікера.

 

w124Вікторія Михайльо, голова правління “Альфа-Банку (Україна)”

Пані Михайльо очолює фінустанову з 2009 р. Має 16-річний досвід роботи у фінансовому секторі України на керівних посадах у компаніях фінансово-промислового консорціуму “Альфа- Груп”. Вона також бере активну участь у роботі Комітету ВР з питань податкової та митної політики та Незалежної асоціації банків України.

З 2016 р. управляє масштабним і амбітним проектом зі злиття “Альфа-Банку (Україна)” й Укрсоцбанку, який завершиться створенням найбільшого приватного банку в Україні. “Я завжди ставлю перед собою високі цілі, адже лише вони приводять до дійсно високих результатів”, — каже пані Михайльо.

 

w125Ірина Старомінська, голова правління Universal Bank

Упродовж своєї трудової діяльності пані Старомінська обіймала посади першого заступника голови правління, виконуючого обов’язки голови правління банку, голови правління банку, заступника голови правління Таскомбанку, члена правління Universal Bank, а 1 лютого 2017 р. обійняла посаду голови правління цього банку. Під її керівництвом банк активно розвиває кредитування населення України. До того ж фінустанова ставить собі за мету надавати послуги найліпшим способом і сприяти розвитку малого та середнього бізнесу в Україні.

 

w126Олена Ульє, голова правління СК “УНІКА”

У страховій компанії “УНІКА” Олена Ульє працює з 2007 р., до призначення головою правління обіймала посаду першого заступника голови правління — фінансового директора.

Перш ніж податися у страховий бізнес, пані Олена обіймала посаду фінансового директора в міжнародній FMCG-компанії в Йоганнесбурзі. “Протягом останніх восьми років Олена зробила значний внесок в успіх двох наших страхових компаній в Україні. Ми раді, що тепер вона буде застосовувати свої знання й управлінські якості на посаді голови правління нон-лайф-компанії”, — говорить про пані Ульє Вольфганг Кіндл, голова правління UNIQA International.

 

w127Вікторія Тігіпко, ОМКФ, TA Ventures

У студентські роки пані Тігіпко працювала брокером на Українській універсальній товарній біржі, а також синхронним перекладачем у банківській школі при Міжнародному інституті менеджменту. Згодом вона зайнялась інвестиціями і дилерською діяльністю. Була найбільшим в Україні дилером німецької компанії Karcher.

2010 р. очолила Одеський міжнародний кінофестиваль, який є одним з найбільших глядацьких фестивалів у Східній Європі зі щорічною аудиторією понад 120 тис. людей.

Вікторія Тігіпко є партнером та засновником венчурного фонду TA Ventures, який інвестує в інноваційні технологічні компанії. З моменту заснування було проінвестовано 125 компаній, з яких вже зроблено 43 виходи.