“Можна пробачити помилку, але не байдужість до справи”

БІЗНЕС ЛЕДІ: 50 НАЙУСПІШНІШИХ ЖІНОК УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Людмила Кучменко, керівник групи компаній ГЕО АЛЬЯНС

— З якими показниками компанія завершила минулий рік? Які цілі ставите перед собою на 2019 р.?

— 2018 р. був для ГЕО АЛЬЯНСу успішним, ми реалізували всі заплановані проекти. Компанія наростила виробництво зрідженого газу більш ніж на 10% у порівнянні з показником 2017 р., хоча видобуток природного газу та конденсату дещо зменшився. Це пов’язано із запланованим капітальним ремонтом кількох свердловин і природним скороченням видобутку. Крім того, ми почали бурити розвідувальну свердловину на Кошевойському родовищі. Вона є однією з найглибших в Україні — 6,2 км. Розраховуємо, що цього року випробування цієї свердловини принесе позитивний результат, за яким почнеться будівництво об’єктів інфраструктури. Компанія також запланувала вивчення колекторських властивостей інших родовищ з метою оптимізації процесів вилучення вуглеводнів та низку інших проектів.

— На які аспекти та напрямки робите ставку для утримання лідируючих позицій серед своїх конкурентів у сегменті?

— Ми робимо ставку на якісний, професійний підхід до будь-якого процесу. Він досягається завдяки поєднанню досвіду роботи наших спеціалістів у західних компаніях та знань і навичок вітчизняних фахівців, які розуміють особливості газовидобутку в Україні. Також ми є одними з лідерів у використанні сучасних передових технологій буріння та геологорозвідки, в екологічній безпеці та охороні праці.

— Які ваш особистий Топ правил роботи та суворі табу в робочому процесі?

— Моє основне правило: можна пробачити помилку, але не байдужість до справи. Друге правило: програє той, хто думає, що знає все. Третє: кожний має робити свою справу — не можна бути фахівцем у всіх сферах діяльності. Ми наймаємо спеціалістів вузького профілю на кожну ділянку роботи. В цілому, в роботі, як і в житті, необхідно постійно підвищувати свій рівень, зростати як в професійному, так і в особистому сенсі.

Щодо табу, то я не допускаю брехні та, повторюся, байдужості.

— Яким, на вашу думку, є ідеальне співвідношення work-life? Чи вдається вам утримувати правильний баланс?

— На мою думку, немає універсальної формули балансу “сім’я — робота”. Все залежить від конкретної ситуації. Бувають моменти, коли я більш потрібна на роботі, а буває, що мушу приділити увагу рідним і відкласти на певний час робочі справи. Головне — відчути, коли такий момент настав і не згаяти його.

— Що найбільше мотивує та надихає в роботі?

— Як на мене, немає кращого мотиватора, ніж успішне вирішення складних завдань. А надихає те, що я працюю в галузі, що є однією з ключових для економіки України. І тому, як би пафосно це не звучало, успіх нашої компанії впливає не лише на добробут людей, які в ній працюють, а й на успіх держави в цілому.