“Європейський шлях — це означає не перенести виробництво в Європу, а побудувати Європу тут, в Україні”

БІЗНЕС ЛЕДІ: 50 НАЙУСПІШНІШИХ ЖІНОК УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Свою кар’єру в компанії “Фармак” пані Жебровська розпочала 1980 р. на посаді головного бухгалтера. У 1990 р. стала заступником директора з економіки та фінансів — головним бухгалтером, а ще за рік — фінансовим директором під­приємства. 1995 р. Філя Жебровська обійняла посаду голови правління — генерального директора компанії.

Під її керівництвом підприємство було переорієнтовано з виробництва активних фармацевтичних інгредієнтів на виготовлення готових лікарських засобів, які відповідають міжнародним стандартам якості. Завдяки обраній стратегії ведення бізнесу, інноваційній технологічній платформі, інвестуванню у виробництво та розвиток персоналу, 2010 р. “Фармак” став лідером фармацевтичної галузі України. Компанія зберігає лідерські позиції завдяки високій якості своєї продукції та впровад­женню інновацій. “Фармак” — один з найбільших експортерів ліків в Україні. На підприємстві функціонують 19 виробничих ліній, що відповідають вимогам GMP. Впроваджена та постійно вдосконалюється фармацевтична система якості, що відповідає чинним регуляторним вимогам та світовим стандартам: ISO, GMP. “Фармак” експортує продукцію до більш ніж 20 країн. Зараз компанія сфокусована на розширенні присутності на міжнародних ринках.

Декілька років тому Філя Жебровська очолила Наглядову раду компанії “Фармак” та зосередилась на стратегічному розвитку компанії.