Група компаній “Укрлендфармінг” — українська вертикально інтегрована агропромислова компанія, яка є одним з лідерів аграрного ринку України за обсягом земельного банку, виробництвом молока і м’яса та кількістю створених робочих місць.

Коучинг та менторинг зараз є дуже популярними HR-інструментами розвитку персоналу, і все більше компаній, що хочуть бути у тренді, намагаються запровадити ці підходи у своїй роботі. Водночас варто пам’ятати, що будь-яка ініціатива в бізнесі має бути усвідомленою.

Зараз роботодавці стикаються з серйозними труднощами на ринку праці: економіка швидко перетворюються на цифрову, і доволі важко залишатися у мушлі свого функціоналу, коли у ХХІ ст. ти маєш знати усе.

БІЗНЕС знайомить з актуальними трендами в HR-менеджменті, а також з першою десяткою найкращих роботодавців світу за версією партнерів журналу “Fortune”

Економічна нестабільність торкається кожного підприємства, і лише найсильніші здатні, навіть у складних умовах, не тільки залишатись прибутковими, а й підтримувати та розвивати свою HR-стратегію.

Успіх компанії формують кілька важливих складових, серед яких ключовою є наявність кваліфікованого й мотивованого персоналу. БІЗНЕС розкаже, як створити привабливі умови праці та перемогти у глобальній боротьбі за таланти

 

Редакція БІЗНЕСа впродовж місяця надала читачам можливість проголосувати за компанію, в якій вони хотіли б працювати. Номінація “Вибір БІЗНЕСа” була найбільш непередбачуваною, адже найкращих тут обирають шанувальники нашого журналу.