Номінація “Сервіс”

Depositphotos.com

Підтримка МСБ — 2018
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Ключем до успішної роботи банку, збереження лояльності наявних клієнтів та залучення нових є не лише відсоткові ставки за кредитами і депозитами, а й якість сервісу та надаваних послуг. Щоб називатись сучасним і зручним, банк повинен мати доступну та широку мережу відділень, а краще — робити так, щоб клієнти могли власноруч проводити всі фінансові операції дистанційно.

 Вже важко уявити собі банк, який претендував би на лідерські позиції на ринку, не маючи при цьому розвиненого сервісу. Хороший банкінг — це швидка, зручна, зрозуміла, а головне, безпечна система, яка звільняє споживача від необхідності шукати відділення щоразу, коли потрібно здійснити грошовий переказ чи перевірити стан рахунків. Таким чином користувачі банківських послуг економлять собі купу часу, коштів і нервів, а банк отримує задоволеного клієнта. 

Топ-5 банків

Банки-лідери йдуть далі і дають можливість поповнювати рахунки, сплачувати кредитні платежі, робити SWIFT-перекази за кордон або навіть здійснювати обмін валют у декілька кліків. На користь банку також грає наявність окремого додатка для смартфону зі зручним інтерфейсом та широким набором функцій. Тому не дивно, що ПриватБанк виявився лідером у номінації “Сервіс”. Швидкий, зручний, інноваційний. Процедура оформлення карти займає лічені хвилини. Завантажити додаток, сфотографуватися і почекати, поки менеджер оформить карту, — це все, що потрібно. ПриватБанк випустив вже понад 19 млн  карток. При цьому він витрачає кошти на утримання відділень, інкасацію та інфраструктуру, пропонує дійсно вигідні відсоткові ставки. До речі, засновник нещодавно створеного Monobank Дмитро Дубілет раніше працював у ПриватБанку, де розробив систему найзручнішого на той момент онлайн-банкінгу Приват24. Пан Дубілет пішов з ПриватБанку одразу після націоналізації фінустанови, а от створена ним система залишилась і досі успішно функціонує. Однак без колишньої команди ІТ-розробників перспективи збереження лідерства ПриватБанку в сфері технологічних інновацій на банківському ринку вже не такі очевидні. Дехто може запитати, яке відношення картковий бізнес має до розвитку малого та середнього бізнесу? Відповідь проста. Приват24 став у нагоді величезної кількості приватних підприємців, яким для вирішення щоденних задач часто вистачає функціоналу платежів, миттєвих переказів та карткових кредитних лімітів.

Системи онлайн-управління картковими та іншими рахунками розвивають і такі банки, як ТАСкомбанк, Банк Кредит Дніпро та державний Укргазбанк. При цьому вони мають і свої сильні сторони. Згадані банки здатні запропонувати МСБ комплексне рішення фактично будь-якої задачі, що постала перед підприємством, та активно розширюють перелік операцій та продуктів, що доступні клієнтам МСБ. Закриває п’ятірку лідерів ProCredit Bank, що давно спеціалізується на кредитуванні підприємців.