Номінація “Цінова пропозиція”

Depositphotos.com

Підтримка МСБ — 2018
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Важливим аспектом успіху банку серед клієнтів є розумне співвідношення ціна-якість та наявність вдалих продуктів, які ідеально задовольняють запити цільової клієнтської групи.

Топ-5 банків

Цього разу переможцем номінації став ОТП Банк. Останнім часом великої популярності набирає продукт ОТП Банку овердрафт “Гостинний”. Цей продукт був розроблений для клієнтів з урахуванням їх основних вимог: кредит можна отримати швидко (всього за три дні) та просто (мінімальний пакет необхідних документів).

Ощадбанк, який має срібло у даній номінації, теж адаптував свої умови отримання овердрафту для клієнтів сегмента мікро- та малого бізнесу. В результаті кількість звернень таких клієнтів за овердрафтом у 2018 р. зросла втричі порівняно з аналогічним періодом 2017 р. До кінця поточного року Ощадбанк планує охопити овердрафтами до 50% активних клієнтів цього сегмента.

Окрім того, для Ощадбанку пріоритетною стає співпраця з агропромисловими підприємствами. Фінустанова пропонує фермерським господарствам повну лінійку кредитних продуктів за привабливими умовами. Це кредити на поповнення обiгових коштів, на придбання транспорту, обладнання, на їх ремонт і реконструкцію. Ощадбанк має понад 50 партнерських угод, серед яких зокрема і програми, що передбачають кредитну ставку від 0,1% річних.

Укргазбанк, бронзовий призер номінації “Цінова пропозиція”, постійно вдосконалює свої продукти для МСБ та працює над новими заходами щодо підвищення ефективності малого та середнього бізнесу. Як ми вже неодноразово відзначали, банк співпрацює з кращими виробниками енергоефективного обладнання та є абсолютним рекордсменом серед державних банків у реалізації програми підвищення енергонезалежності українських ОСББ та ЖБК.

Ефективності розвитку обслуговування МСБ сприяють також і традиційно сильні позиції банку в програмах міжнародного співробітництва. Так, співпраця з Республікою Білорусь дозволяє пропонувати вітчизняним підприємцям найпривабливіші умови на придбання сучасної техніки та транспорту. А успішні агентські проекти з Німецько-Українським фондом дозволяють Ощадбанку та Укргазбанку надавати доступне кредитування мікро- та малому бізнесу на розвиток підприємництва різних напрямів. Все це забезпечило банкам високі показники діяльності, динамічне збільшення кредитного портфеля та клієнтської бази. Наприклад, зараз кількість клієнтів МСБ складає 52,19 тис., збільшившись з початку року на майже 8,8 тис. суб’єктів господарювання.