Редакція тижневика БІЗНЕС готує щорічний спецпроект “Управління здоров’ям — здоровий менеджмент”, мета якого — проаналізувати розвиток ринку приватної медицини в Україні, висвітлити ключові тенденції та точки зростання, а також розповісти про кращі практики його учасників. У рамках проекту будуть визначені переможці в таких номінаціях: “Найуспішніші українські приватні клініки” (за напрямками), “Найефективніші керуючі на ринку приватної медицини”, “Найінноваційніші стартапи” та “Найперспективніші наукові розробки”.

Також буде введено інші номінації: “Професіонал року”, “Стратег року”, “Кращий сервіс”, “Інновація року”, “Краща ціна/якість” тощо.

Вибір переможців

Визначення переможців буде відбуватись за інтегральним показником: сумарний бал, набраний у ході голосування на сайті журналу БІЗНЕС, та бал, отриманий методом перехресного оцінювання управлінців та оцінюванням журі. Результати підсумовує редакційна колегія. У кожній номінації визначаються лише три лауреати. Додатково будуть визначені переможці в окремих номінаціях за критеріями інноваційності, лідерських якостей, успішної стратегії, ефективності управління та репутації.

Номінація «Найуспішніші українські приватні клініки»

Номінація “Найефективніші керуючі на ринку приватної медицини”

Номінація «Найінноваційніші стартапи»

Номінація «Найперспективніші наукові розробки»

Прохання надсилати заповнені анкети до 21.09 включно

Контактна особа: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заздалегідь дякуємо за участь!