Наразі нас 30

Бізнес 100
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

На сторінках цього номера журналу БІЗНЕС – 30 унікальних людей, що прагнуть набагато більшого, ніж просто заробляти гроші.

Вони втілюють соціальні проекти, які змінюють на краще життєвий простір країни. Їхні товари та сервіси завойовують зовнішні ринки, їхній приклад надихає інших бізнесменів ставати “білими”, їхні спільні зусилля в змозі захистити бізнеси від зазіхань рейдерів та чиновників. Саме тому ці 30 бізнес-лідерів увійшли до проекту БІЗНЕС 100, ставши співвласниками журналу БІЗНЕС задля розвитку нового соціального тренду імпакт-інвестування.

На сторінках журналу ви побачите новий зріз успішних бізнесменів — їхній прояв через соціальні проекти різних напрямків. Але їх усіх об’єднує одне — бачення заможної, успішної і щасливої України. Консолідований соціальний капітал цих бізнесменів має потенціал змінити репутаційну складову країни в світі.

Завдяки їм легендарний журнал БІЗНЕС трансформується у перше колективне ділове медіа. Ми розпочали цей процес у вересні 2017 р. разом з Віталієм Антоновим (“Концерн Галнафтогаз”) та Оленою Кошарною (Horizon Capital). Тепер нас уже 30. Буде 100.

Наше завдання зараз — знайти ще 70 бізнес-лідерів та об’єднати сили та досвід усіх 100 провідних підприємців, які своїм прикладом зможуть трансформувати бізнес-поле країни, створити спільні проекти, що підвищать довіру до України. Ми, бізнесмени, стаємо ближчими не лише завдяки технологіям. Спільно ми знаходимо все більше способів побачити один в одному те, що важливо для нас усіх, для всієї країни. Так падають стіни недовіри, формується взаємоповага. Для того щоб ці зміни відбулись, нам критично важливо знати один одного в обличчя, говорити один з одним, чути один одного.

Запрошуємо і вас стати співвласником першого колективного ділового журналу БІЗНЕС, долучитись до позитивних змін в країні, отримати 99 потужних партнерів, які вміють взаємодіяти та підсилювати один одного. Умови для всіх рівні. Щоб увійти до БІЗНЕС 100, потрібно надати дві рекомендації учасників, сплатити разовий внесок у розмірі $10 тис. та брати участь у спільних діях. Таким чином, саме вам, 100 бізнесменам, належатимуть 70% журналу БІЗНЕС і щорічно 70% прибутків спрямовуватимуться на підтримку молодих підприємців, які роблять перші кроки в бізнесі та обирають своє майбутнє в Україні.

Ми теж свій вибір зробили! Ми віримо, що саме відповідальний бізнес є рушієм позитивних змін в країні. Ми — залишаємось та працюємо в Україні, щоб втілити запит українців на краще життя. Нова БІЗНЕС-історія України ще не написана. Ми пишемо її разом з вами. Просто зараз.

У журналі нової БІЗНЕС-історії України на нас чекає ще багато вільних сторінок.

Долучайтесь! Зовсім скоро нас буде 100!