Олександр Ющенко

100 БІЗНЕС-АМБАСАДОРІВ УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Генеральний директор та засновник компанії “Галекс-Агро”, засновник і генеральний директор меблевої компанії MIRT

Шлях у “великий бізнес” Олександр Ющенко розпочав 1991 р., ставши засновником меблевої компанії MIRT, яка позиціонувала себе як виробника дизайнерських меблів та інтер’єрів. Справжнім проривом для пана Ющенка у меблевому бізнесі стала участь у виставці EXPO-2015 у Мілані. Там він побачив, що на продукцію його компанії є багато покупців з європейських країн. За рік MIRT взяла участь у виставці Big 5 у Дубаї, де, за словами Олександра Ющенка, компанія уклала близько 500 контрактів з замовниками з 75 країн. Так регіональний виробник меблів перетворився на міжнародний бренд на ринках ЄС, Казахстану, Азербайджану, ОАЕ, Катару тощо.
Крім того, ще 2008 р. Олександр Ющенко засну­вав компанію “Галекс-Агро”, метою якої було виробництво органічних продуктів харчування. Для здійснення цієї діяльності підприємство взяло в оренду земельні паї на території Новоград-Волинського та Баранівського районів Житомирської області, більша частина яких не оброблялася близько 20 років. Зараз “Галекс-Агро” — це вертикально інтегроване підприємство, що складається з компаній “Органік Мілк” й “Органічний м’ясний продукт”, які утворюють ланцюг від виробництва органічної продукції рослинництва і тваринництва до її переробки.
Загальний земельний банк підприємства складає вже близько 8,3 тис.га. Ці площі сертифіковані для виробництва органічної продукції згідно з вимогами ЄС. Вся продукція та виробничі потужності підприємства сертифіковані Швейцарським інститутом екологічного маркетингу (ІМО) і Міжнародним сертифікаційним органом “Органік Стандарт”.