Андрій Худо

100 БІЗНЕС-АМБАСАДОРІВ УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Співвласник Холдингу емоцій “!FEST”

Торік Холдингу емоцій “!FEST” виповнилося 10 років. За цей час компанія Андрія Худо, Юрка Назарука та Дмитра Герасімова стала головним трендсеттером на ринку HoReCa. Зараз вона розвиває в Україні культуру крафтового пивоваріння і вже вийшла з якісним продуктом на зовнішні ринки. Театр пива “Правда” — унікальна пивоварня у Львові, яка варить пиво просто в центрі міста на площі Ринок. Львівське пиво здобуло вже 14 нагород на міжнародних конкурсах пивоваріння (у Чехії, Бельгії, Німеччині). Славиться компанія й унікальними етикетками, про які говорять ЗМІ в усьому світі. Зараз компанія експортує “Правдиве” пиво вже до восьми країн: Великобританії, Іспанії, Франції, Бельгії, Швейцарії, Австрії, Польщі, Білорусі.
Ще один з наймасштабованіших проектів компанії — Львівська майстерня шоколаду. Такі майстерні працюють практично у всіх великих містах України, а також в Азербайджані (дві майстерні в Баку) та в Польщі (у Кракові), і поширюють добрий і смачний львівський продукт далеко за межі міста і країни.
Окрім ресторанного напрямку пан Худо підтримує книговидавництво. Видавництво Старого Лева (ВСЛ) успішно працює на ринку українських видавців. Його представники щороку відвідують найбільші форуми, де представляють Україну, — Міжнародний вільнюський книжковий ярмарок, Лондонський книжковий ярмарок, Китайський форум Beijing International Book Fair. Багато країн купили права на переклад книг ВСЛ на власні мови. Якщо бути точними, то видавництво реалізувало 118 ліцензій на видання творів українських авторів, тільки за 2017 р. — 35 книжок. Цього року очікується переклад китайською книжок “Марта з вулиці Святого Миколая” Дзвінки Матіяш та “140 децибелів тиші” Андрія Бачинського. Книжку ВСЛ “Війна, що змінила Рондо” переклали словацькою, корейською, французькою. Цими мовами вийшли також інші книжки ВСЛ.