Василь Хмельницький

100 БІЗНЕС-АМБАСАДОРІВ УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Засновник інвестиційної групи UFuture і фонду K.Fund

У 2017 році Василь Хмельницький об’єднав свої проекти під брендом UFuture, закріпивши статус одного з найрізносторонніших та найінноваційніших підприємців України. UFuture представляє компанії та проекти пана Хмельницького в Україні та за кордоном, а також координує їхню діяльність на міжнародній арені. “І зараз, і 10, і 20 років тому всім, хто бажає бути успішними підприємцями, я дав би одну пораду: вчитися і впроваджувати знання в життя, не боятися робити помилки, виправляти їх і знову вчитися, і знову впроваджувати. Лише такий шлях може зробити підприємця успішним”, — говорить про бізнес Василь Хмельницький.
Серед його проектів — девелоперська компанія UDP, Міжнародний аеропорт “Київ”, UnitCity, група “РТМ”, компанія “Біофарма”. Значну увагу під­приємець приділяє розвитку соціальних проектів. Серед них — видання книжок K.Fund BOOKS, загальноосвітня “Новопечерська школа”, Школа малого та середнього підприємництва, представництво Lean Global Network в Україні, Національна освітня платформа iLearn, інноваційна школа програмування UNIT Factory.
“UNIT Factory кидає виклик традиційній системі освіти. Компаніям потрібні не папери про закінчення престижного університету, а професіонали, які успішно реалізують проекти. Наші випускники отримають знання, навички та досвід, що допоможуть їм знайти високооплачувану роботу у провідних українських і зарубіжних компаніях”, — говорить про найінноваційніший заклад освіти України пан Хмельницький.
Знання й таланти — це найцінніший ресурс майбутнього. Інвестуючи в освіту та інноваційне мислення, ми допомагаємо людям розвивати свій потенціал та живимо їхнє прагнення змінити світ на краще — йдеться на сайті UFuture.
Особливу увагу пан Хмельницький приділяє партнерству, вважаючи це найефективнішою формою ведення бізнесу. За його словами, усі керівники проектів є його партнерами, які отримують частку в бізнесі у 5-10%. Адже тоді вони ставляться до бізнесу як власники.