Ольга Редзюк

100 БІЗНЕС-АМБАСАДОРІВ УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Директор компанії OLEROM

Кар’єра Ольги Редзюк почалася 2003 р. у бухгалтерії тренінгового центру “Камертон”. Згодом коло обов’язків розширилося до адміністративної діяльності, й пані Ольга організувала свій перший тренінг.
2007 р. вона стала партнером BPT-Group, де працювала під брендом BPT-Conference. За кілька років пані Редзюк почала брати участь у великих тренінгових проектах всеукраїнського масштабу.
А 2012 р. став для неї знаменним. Тоді було створено компанію OLEROM Consulting, яка досить успішно почала розвивати напрямок корпоративного навчання і відкритих заходів. Згодом діяльність OLEROM Consulting набрала обертів, і компанія вий­шла з вузькопрофільного корпоративного сегмента на глобальний рівень. 2013 р. компанія стала співорганізатором Європейського Forum One у Вільнюсі. А за два роки в Києві вже сама організувала Forum One Ukraine, в якому взяли участь британський мільярдер сер Річард Бренсон, Євген Чичваркін, Джон вон Ейкен, Фредерік Харен, Габор Берт і Бен Сандерс.
У травні 2016 р. компанія вперше привезла до України Ніка Вуйчича — відомого австралійського мотиваційного оратора, мецената і письменника, який зібрав на свій виступ понад 10 тис. людей. “Нік Вуйчич — неймовірна людина, я пишаюся знайомством з ним. Це людина-легенда, яка власним прикладом показує нам усім, що в житті можливо все”, — сказала про нього в одному з інтерв’ю пані Ольга.
Зараз OLEROM розвиває такі напрямки, як відкриті тренінги, корпоративне навчання і консалтинг, а також масштабні бізнес-івенти за участі провідних світових експертів. У відкритих заходах компанії взяли участь понад 15 тис. відвідувачів, до роботи компанії залучено 46 тренерів, а навчальні програми проводяться по всій Україні і за кордоном.