Дмитро Попов

100 БІЗНЕС-АМБАСАДОРІВ УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Засновник і власник компанії “Ельфа”

За 20 років існування косметична компанія “Ельфа” прой­шла довгий і тернистий шлях розвитку — від дистрибуції імпортної косметики до невеличкого виробництва, яке згодом пере­творилося на групу компаній із міжнародними активами.
Власне, фундамент майбутнього косметичного холдингу його власник, Дмитро Попов, заклав 1998 р., сформувавши виробничу базу в Миколаєві. Щоправда, 2001 р. виробництво перенесли в центр України, інвестувавши в створення фармацевтичної фабрики в Коростені Житомирської обл. Зараз в групу входять п’ять заводів, три з яких — в Україні (один — в Коростені, два — в Малині), а два — в Європі (в Польщі та Словенії). Потужності компанії охоплюють повний цикл виробництва та дистрибуції косметичних засобів. В портфелі “Ельфи” понад 25 брендів (“Зелена аптека”, Dr.Sante, Fresh Juice, Green Pharmacy тощо) і 1,5 тис. одиниць продукції. Група “Ельфа” була однією з перших українських компаній, потужності якої сертифіковані за системами ISO та GMP для косметичних виробництв.
Також пан Попов реалізував стратегічний план, вивівши продукцію “Ельфи” на міжнародний ринок. Спочатку компанія освоїла косметичні ринки Росії, Казахстану та Молдови, згодом — Білорусі, Азербайджану, Латвії, Лівану, Алжиру, Тунісу та Єгипту. Нині косметика “Ельфи” — відомий та успішний український бренд, продукція якого присутня в 25 країнах. Частка експорту в загальному обсязі виробництва забезпечує близько 40%.
Власник компанії вважає, що секрет успіху “Ельфи”  в тому, що вона завжди намагалася сформувати ринок, адже її ніколи не влаштовували другорядні ролі. Це стосується як побудови бізнесу, так і виробництва нових видів продукції. Стрімке зростання компанії стимулює запровадження змін і у бізнес-процесах. І зараз у складі групи успішно розвивається підприємство з виробництва побутової хімії “Екоплант”.