Іван Пасічник

100 БІЗНЕС-АМБАСАДОРІВ УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Засновник та виконавчий директор стартапу Ecoisme

Іван Пасічник входить до Топ-100 стійких керівників, за версією організації World Sustainability Congress, і є поки єдиним українцем, який потрапив у список успішних молодих бізнесменів “30 under 30” американського видання “Forbes”. Ці відзнаки він отримав завдяки проекту Ecoisme, що впроваджує новітні енергоефективні технології.
Основною метою розробників заснованого 2013 р. стартапу було створення девайсу, що дозволить контролювати споживання електроенергії та оптимізувати витрати на неї. За задумом, контролер використання електрики від Ecoisme має стати частиною систем “розумного дому”.
2014 р. компанію помітили представники польського інкубатора Hubraum, які вирішили інвестувати у розробку €80 тис. За умовами контракту, спочатку Ecoisme отримав €30 тис. Наступний транш у €50 тис. команді мали перерахувати після появи перших результатів роботи. При цьому інвестори отримували пакет акцій стартапу. Паралельно Ecoisme представив власні продукти на глобальній виставці електроніки CES, де отримав нагороду Best of Innovations у категорії техніки для “розумного дому”.
У 2015 р., напередодні запуску серійного виробництва, Ecoisme розпочав кампанію зі збору коштів на краудфандинговій платформі Indiegogo. Стартапу вдалося акумулювати понад $67 тис. та оформити близько 500 попе­редніх замовлень.
2016 р. компанія взяла участь у державній акселераційній програмі Dubai Future Accellerator в ОАЕ, де була єдиним представником України. За підсумками програми стартап підписав угоду про розробку пілотного проекту з DEWA, Департаментом електроенергії та води емірату Дубай. Партнерами стартапу є також компанії Electricite de France, Deutsche Telekom, Virgin Media, для яких було виготовлено першу тестову партію зі 100 девайсів.
За рік Ecoisme став однією із шести українських компаній, що отримали “кліматичні інвестиційні ваучери” від Європейського банку реконструкції та розвитку.