Ірина Мірошник

100 БІЗНЕС-АМБАСАДОРІВ УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Президент Immer Group

За даними IFC, Immer Group — стовідсотково сімейний бізнес, який належить Ірині Мірошник і трьом її донькам. Основ­ним активом групи є ПАТ “Укр­пластик” — українське підприємство, що спеціалізується на виробництві гнучких полімерних пакувальних матеріалів. Воно дислокується у Києві та займає 11,3 га, де розташовано 34 будівлі загальною площею 74 тис.кв.м. На підприємстві зай­нято майже 1,5 тис. осіб. Крім того, Immer Group з лютого 2017 р. запустила нове виробництво Immer Digital у Вентспілсі (Латвія), на якому задіяний 31 працівник. Таким чином пані Мірошник планує збільшити частку групи на європейському ринку. На новому об’єкті здійснюються цифровий друк, ламінування, виготовлення мішечків й етикеток, тоді як основні компоненти для цього виготовляє київське під­приємство.
“Укрпластик” — відомий та найбільший у Східній Європі виробник гнучких пакувальних матеріалів для харчової, косметичної, фармацевтичної та інших галузей. Продукція підприємства експортується у 35 країн. На початку 2018 р. IFC анонсувала виділення ПАТ “Укрпластик” фінансування у розмірі більше €30 млн. Відповідну угоду, яка передбачає €15 млн боргового фінансування, залученого від інших кредиторів, було підписано у січні. “Фінансування надходить у дуже важливий час. Економіка України повертається до зростання, і ми хочемо скористатися цією можливістю, запускаючи нові продукти для харчової промисловості та агробізнесу, а також диверсифікуючи експортні ринки”, — зазначила Ірина Мірошник.
Передбачається, що за рахунок проекту будуть рефінансовані деякі кредити та інвестиції в латвійську компанію. Зокрема, планується виділити кошти на обладнання для рекуперації та утилізації використаних розчинників у рідкій формі і випарів розчинника, на нове ламінувальне обладнання для спеціальної упаковки і новий рото-принтер, що забезпечує більшу гнучкість.