Олена Кошарна

100 БІЗНЕС-АМБАСАДОРІВ УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Засновник і головний виконавчий директор інвестиційної компанії Horizon Capital

На посаду виконавчого директора інвестиційної компанії Horizon Capital пані Кошарну було призначено у грудні 2014 р. Зараз Horizon Capital управляє трьома фондами, що активно інвестують в Україну. Загалом більш ніж за 20 років роботи в нашій країні компанія інвестувала близько $420 млн в 44 українських підприємства. Нещодавно було анонсовано плани Horizon Capital про інвестиції у $100-200 млн впродовж п’яти найближчих років. Інвесторів цікавлять компанії з високим потенціалом зростання та прибутковості. Наразі обговорюються можливості входження Horizon Capital до капіталу 30 таких компаній.
Зазначимо, що у пані Кошарної були усі можливості побудувати успішну кар’єру в будь-якій країні. Юність та студентські роки вона провела в Канаді, стала дипломованим фахівцем у галузі фінансів і працювала у великих міжнародних компаніях. Але зрештою вирішила, що найбільше її таланти потрібні в Україні. Вона приїхала на історичну батьківщину 1993 р. Цей крок дався нелегко. “У Канаді в мене була поруч моя сім’я, я мала роботу. Але вирішила, що маю сили, енергію, щоб переїхати до України”, — згадує Олена Кошарна.
Наразі її роль і функції для вітчизняного бізнесу не обмежуються лише власною компанією. Пані Кошарна працює на залучення інвестицій в Україну, здійснюючи діяльність бізнес-амбасадора. Вона є завсідницею різноманітних бізнес-форумів світового масштабу, де пропагує Україну як країну для інвестицій. Власне, на початку року пані Кошарна стала однією із співорганізаторів “Українського дому” (Ukraine House Davos) на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. “Команда Horizon Capital вірить, що зараз саме час для підтримки підприємців-візіонерів, які розвивають компанії, здійс­нюючи трансформаційний вплив на свої індустрії в Україні та сусідніх регіонах, і захищені від ризиків девальвації завдяки експорту продукції, низькій собівартості та унікальним технологіям”, — зазначає бізнес-леді.