Катерина Костерева

100 БІЗНЕС-АМБАСАДОРІВ УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Засновник компанії Terrasoft

Terrasoft — це яскравий приклад світової IТ-компанії з українським корінням, яка досить динамічно розвивається. Компанія вже давно комфортно почувається на міжнародному ринку CRM-систем. Її платформа bpm’online призначена для управління процесами продажу, маркетингу та сервісу. 2015 р. платформа увійшла до переліку кращих CRM-рішень у звіті Forrester Wave. У компанії близько 6 тис. замовників, серед яких українські офіси Allianz і MetLife Alico, Rozetka, Adidas Group, “Яндекс”. Terrasoft контролює близько 20% ринку CRM-систем у країнах СНД.
Перший прототип програмного забезпечення, який згодом було перетворено на систему Terrasoft CRM, розробив Олександр Попов у 2001-2002 рр. Саме 2002 р. Катерина Костерева разом з ним заснували компанію Terrasoft. Початок діяльності прийшовся на час підвищення інтересу бізнесу до CRM.
Перші версії CRM-системи використовувалися молодою компанією у власній роботі, але досить швидко з’явилися клієнти — українські, білоруські та російські компанії різного масштабу. Одними з перших користувачів Terrasoft CRM у 2002-2003 рр. стали “АСТ”, Діамантбанк, “Радіо Люкс”, “ЦЕБІТ”, “Лайнсервіс”, Baltic Training Group, Watson Telecom, D&Y.
Спочатку Terrasoft CRM була розрахована на роботу в середніх і малих компаніях, однак поступово рішення здобуло функціональні можливості, що відповідали вимогам та потребам великих корпоративних клієнтів. Паралельно Terrasoft зайнялася розробкою CRM-систем для різних ринкових вертикалей. 2003 р. з’явилася перша реалізація галузевого рішення Terrasoft CRM Bank для організації управління взаєминами з клієнтами в банках, а зараз на платформі Terrasoft створено понад 25 галузевих продуктів і рішень. Наразі компанія — це більш ніж 600 експертів в офісах Києва, Лондона, Бостона, Мельбурна та Сінгапура, а також 500 партнерів у понад 30 країнах.