Алла Коваленко

100 БІЗНЕС-АМБАСАДОРІВ УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Президент корпорації “Бісквіт-Шоколад”

Керівником Харківської бісквітної фабрики Алла Коваленко стала більше 30 років тому. 2004 р. очолила корпорацію “Бісквіт-Шоколад”, яка об’єднала кондитерську фабрику “Харків’янка” та Харківську бісквітну фабрику.
Президент “Бісквіт-Шоколад” говорить, що і в житті, і в роботі її надихають і мотивують результати праці. “Якщо топтатися на місці і не досягати результатів, то руйнуєшся. Але коли отримуєш результат, приходить натхнення”, — переконує пані Коваленко. Якби було інакше, компанія, напевно, не стала б одним з лідерів конкурентного кондитерського ринку України.
Зараз на фабриках, які оснащені обладнанням провідних європейських фірм, компанія випускає 65 тис.т кондитерських виробів на рік. Планує відкрити нову виробничу площадку. Має компанія і власну сировинну базу, завдяки цьому шоколадні вироби харківські кондитери випускають не з напівфабрикатів, вони самостійно переробляють какао-боби.
Не менше 40% вироблених солодощів корпорація “Бісквіт-Шоколад” експортує в понад 40 країн. Це і Китай, і Ірак,  і Лівія, і Нова Зеландія.
І хоча багато українських кондитерських компаній були зав’язані на експорті продукції в Росію, після закриття цього ринку компанія особливо не постраждала, оскільки частка експорту в цю країну складала близько 20% в загальному обсязі.
Компанія однією з перших серед українських кондитерів стала представляти продукцію на спеціалізованих європейських виставках і неодноразово отримувала високі нагороди. “Над нами сміялися конкуренти. Але я завжди була впевнена в тому, що ми робимо правильно.
Я знала, що і досвід, і бажання, і продукти, і сировинна база — все зіграє свою роль”, — згадує пані Коваленко.