Віта Кін

100 БІЗНЕС-АМБАСАДОРІВ УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Дизайнер, засновник бренда Vyshyvanka by Vita Kin

Віта Кін вважається феноменом не лише в українській, але й у світовій fashion-індустрії. Бренд, створений 2014 р., дуже швидко підкорив головні подіуми та зайняв помітне місце у гардеробах модниць всього світу.
2015 р. став тріумфальним для бренда Vyshyvanka by Vita Kin. До шоу-румів вишиковувалася черга “баєрів” з найпрестижніших магазинів світу, в тому числі Net-a-Porter та matchesfashion.com (обидва — Великобританія). Замовлення доводилось виконувати у 5 разів швидше, а колекцію було розкуплено протягом півгодини. Це вивело бренд на новий рівень. Віта Кін стала лауреатом номінацій “Кращий дизайнер року” премії ELLE Style Awards і “Прорив року” премії Best Fashion Awards-2015.
Сукні від Віти Кін миттєво з’явились у гардеробі Анни Делло Руссо, консультанта “Vogue”, та музи Доменіко Дольче та Стефано Габбана — Джованни Батталья. Головним майданчиком, за допомогою якого дизайнеру вдалося закохати у свій одяг жінок зі всього світу, став Instagram.
Незважаючи на великий потік замовлень, власниця бренда не збирається ставити своє виробництво на конвеєр. Його особливістю є індивідуальність та увага до деталей під час виготовлення кожної сукні. Зараз придбати вишиванку від Віти Кін не так вже і просто, на замовлення доведеться чекати щонайменше три тижні.
Окрім того, деякі світові бренди вже виявляють своє бажання спів­працювати з українським дизайнером. На початку цього року елітний французький бренд жіночої білизни Eres представив спільну капсульну колекцію Eres by Vita Kin.
Зараз одяг бренда Vyshyvanka by Vita Kin представлений у престижних інтернет-магазинах та шоу-румах по всьому світу. Придбати українську вишиванку можна у Франції, Великобританії, Італії, ОАЕ, Америці та багатьох інших країнах.