Тарас Кицмей

100 БІЗНЕС-АМБАСАДОРІВ УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Співзасновник та член ради директорів компанії SoftServe

SoftServe є однією з найстаріших українських аутсорсингових компаній, що працюють на глобальному ринку. Перший офіс відкрився 1993 р. у Львові. Вихід на міжнародні контракти став можливим завдяки найпершому клієнтові аутсорсера — американському гігантові General Electric. 2000 р. SoftServe заснувала перший американський офіс у Вашингтоні. Згодом представництва з’явилися у Каліфорнії, Нью-Йорку, Флориді, а також у європейських країнах. Зараз співробітники понад 30 офісів SoftServe працюють з клієнтами з 12 країн, але голов­ні сили аутсорсер акумулює в Україні.
Компанія має компетенції у багатьох галузях, пропонуючи комплексні інноваційні рішення для цифрової трансформації бізнесу. Серед її клієнтів — Microsoft, Google, Cisco, Dell, IBM, Pinnacle та інші міжнародні гравці. Вже багато років SoftServe входить до Топ-5 найбільших IT-компаній України та у Топ-100 найкращих глобальних постачальників аутсорсингових послуг за версією Global Outsourcing 100. Компанія інвестує у розвиток української ІТ-освіти, вважаючи створення умов для безперервного розвитку ІТ-спеціалістів одним
з обов’язків бізнесу. Задля цього SoftServe заснувала власний корпоративний університет, а також співпрацює з провідними вищими навчальними закладами.
Тарас Кицмей регулярно бере участь в авторитетних міжнародних заходах, присвячених глобальним викликам та розвитку IT-індустрії. Зокрема, влітку 2017 р. він представляв галузь та Асоціацію “ІТ України” у дискусійній панелі на міжнародній конференції Ukraine’s Transformation: Assessments and Solutions у британському Королівському інституті міжнародних відносин Chatham House. На його думку, ІТ наразі є одним із найпотужніших драйверів української економіки. Галузь щороку експортує послуги на мільярди доларів. При цьому потенціал розвитку величезний, і до 2020 р. ця сума може зрости більш ніж вдвічі.