Андрій Здесенко

100 БІЗНЕС-АМБАСАДОРІВ УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Засновник корпорації “Біосфера”, Charisma Fashion Group, співвласник мережі ресторанів Vapiano в Україні

Основний актив Андрія Здесенка — компанія “Біосфера”, яка є лідером ринку товарів для догляду за оселею і персональної гігієни в Східній Європі. За 20 років компанія вивела свою продукцію на більш ніж 20 ринків, включаючи Африку. Два роки тому спільно з французькою Lemoine Groupe пан Здесенко побудував завод з виробництва ватної продукції в Естонії. Інвестиції “Біосфери” склали €5,5 млн.
Андрій Здесенко ретельно стежить за своїм імід­жем, намагаючись не пропускати європейські тижні моди. Захоплення відобразилося й на його бізнесі. З 2008 р. Андрій Здесенко розвиває власну мережу бутиків преміум-класу Charisma Fashion Group. Оновлений восени бутик Shabelski вже удостоївся премії за кращий дизайн інтер’єру і завоював славу одного з наймодніших взуттєвих бутиків в країні. За словами пана Здесенка, fashion-захоплення переросло в бізнес і дозволяє йому не втрачати почуття клієнта і якість сервісу. “Продаючи близько мільйона одиниць продукції Biosphere на день, я не знаю всіх своїх клієнтів в обличчя, але варто “облажатися” з сервісом в бутиках, і реакція моїх клієнтів буде миттєвою. Одне нанизується на інше!” — зауважує бізнесмен.
Андрій Здесенко володіє франшизою Vapiano в Україні, яка представлена двома ресторанами Vapiano в Києві та Львові. “В одній з туристичних поїздок завдяки прогулянкам і вивченню fashion-
і ресторанних “пам’яток” я відкрив для себе Vapiano. Це було у Франкфурті, коли, ідучи вогкою осінньою вулицею, я побачив у величезних вікнах вщерть заповнений ресторан з дуже цікавим інтер’єром, вдихнув апетитний аромат свіжих пасти й піци і почув гул жвавого спілкування гостей”, — згадує бізнесмен. 2017 р. київський ресторан удостоївся звання кращого ресторану франшизи в світі. Третій Vapiano готується до відкриття в столиці вже цьогоріч.
Наприкінці минулого року Андрій Здесенко з партнером інвестували $100 тис. у Biosphere StartUP Platform. Проект шукає перспективні технологічні стартапи в Україні та за кордоном, надаючи фінансування п’ятьом найкращим з перспективою виходу на Kickstarter.