Філя Жебровська

100 БІЗНЕС-АМБАСАДОРІВ УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Голова наглядової ради компанії “Фармак”

На фармацевтичному заводі “Фармак” Філя Жебровська пропрацювала більше 38 років. Голова наглядової ради компанії говорить, що “Фармак” для неї — і дім, і родина, і хобі, і сенс життя. Пані Жебровська ніколи не дозволяла компанії знизити темпи розвитку. “Ми розуміли: якщо зупинимося на один крок, значить, на п’ять повернемося назад. Тому, незважаючи ні на що, ми йшли шляхом інтенсивного розвитку”, — пояснює вона.
Торік компанія “Фармак”, яка щорічно виводить на ринок близько 20 нових препаратів, восьмий рік поспіль стала лідером українського фармацевтичного ринку. Того ж року компанія увійшла до Топ-5 найінноваційніших компаній України. На підприємстві застосовують новітні підходи до розробки й підготовки лікарських засобів, впроваджуючи сучасні технології.
Компанію добре знають і за кордоном. З 2016 р. “Фармак” експортувала 24,6% вироблених медикаментів, і в найближчі роки планує довести частку зовнішньої торгівлі в загальному обсязі реалізації ліків до 40%. 19 виробничих ліній компанії відповідають вимогам GMP, що дозволяє виготовляти якісні препарати як для України, так і для інших ринків. Щорічно підприємства компанії відвідують 15 міжнародних інспекцій, що дозволяє їй експортувати продукцію до більш ніж 20 країн. У фармвиробника є свої представництва в Узбекистані, Казахстані, Киргизстані, Росії, Білорусі. Компанія посідає 3-є місце на ринку Узбекистану і 10-е — на ринку Киргизстану.
Як сказала Філя Жебровська, “поки компанія не займає 10-е або 20-е місце на конкурентному ринку в Європі, але рухається в цьому напрямку”. Зокрема, 2016 р. “Фармак” придбала компанію в Польщі і нарощує там свої маркетингові зусилля.