Наталія Єремєєва

100 БІЗНЕС-АМБАСАДОРІВ УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Засновник та співвласник компанії Stekloplast

Бізнес Наталії Єремєєвої починався із жіночої інтуїції та стартового капіталу приблизно в $5 тис. 20 років тому подружжя Єремєєвих інвестувало цю суму в обладнання і матеріали для виготовлення першої партії вікон. На початку своєї діяльності компанія Stekloplast виготовляла 50 вікон на місяць, або по два вікна за добу, а зараз — вже 1,8 тис. металопластикових і алюмінієвих конструкцій на добу. Наразі до складу компанії входять розвинута мережа продажів, потужний виробничий комплекс, інжиніринговий департамент, а у портфоліо більш ніж 300 будівельних об’єктів.
Три роки тому пані Єремєєва зрозуміла, що компанії затісно в Україні, тому зайнялася виводом продукції — а це сучасні конструктивно складні та енергозберігаючі фасади — на світовий ринок. Перший закордонний проект вдалося реалізувати в Казахстані, після чого українців почали помічати у світі. Далі напрацювали проекти в Грузії, Азербайджані, Австралії, Германії, Швейцарії, Бельгії і навіть у країнах Африки.
Місія, яку нині сформулювала для себе пані Єремєєва, проста — протягом наступних п’яти років зробити Stekloplast агентом України в світі. “Я впевнена,
ми зможемо довести світові, що українці вміють будувати не лише руками, а й мізками”, — говорить пані Єремєєва. Вона також зазначає, що в Україні сформована потужна інженерно-проектувальна школа, а українці здатні працювати швидко, якісно і відповідально. Фактично саме цим компанія і займається, поставивши собі за мету за наступні п’ять років збільшити частку експорту в структурі збуту з нинішніх 15% до 50%.
Зараз Наталія Єремєєва літає по світу в пошуках цікавих і водночас складних проек­тів. Компанія не оминає будівельні майданчики країн Близького Сходу, які активно розбудовуються, а також країн Європи та Америки. Пані Єремєєва сподівається, що висококваліфіковані інженери Stekloplast не поповнять когорту трудових мігрантів, адже вона привезе їм цікаві, значущі в світовому контексті проекти додому.