Ігор Гуменний

100 БІЗНЕС-АМБАСАДОРІВ УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Власник та президент UBC Group

1993 р. Ігор Гуменний заснував та очолив “Українсь­ку пивну компанію” — Ukrainian Beer Company (UBC), штат якої зараз налічує 5 тис. співробітників. Бізнес UBC Group складається з семи основних напрямків.
UBC Сool займається розробкою та виробницт­вом холодильної техніки для напоїв та продуктів, до її складу входить завод у м.Дергачі (Харківська обл.). Це чи не найбільший у світі завод із виробницт­ва холодильного обладнання.
UBC Promo опікується розробкою та виробницт­вом промоушн-матеріалів. UBC Engineering — наданням монтажних та пусконалагоджувальних робіт у сфері харчової та переробної промисловості. UBC Service — наданням сервісу та послуг із реконструкції професійного холодильного обладнання. UBC Distribution — продажем продуктів та послуг усієї групи. UBC Armature — проектуванням та інсталяцією обладнання та технічних процесів, дистрибуцією промислової арматури та розхідних матеріалів. Також UBC Group належить мережа пивних ресторанів Stargorod у СНД та країнах Балтії.
Зараз компанія знаходиться у процесі будівництва нового “холодильного” заводу у Він­ниці. Виробництво будується для збільшення ринкової частки у Західній Європі та США.
UBC Group — #1 у світі з виробництва охолод­жувачів, #2 у Східній Європі та #1 в Україні з виробництва холодильних шаф, найбільший у світі виробник керамічних колон для розливу пива, найбільший у Східній Європі виробник промопродукції — спеціалізованих меблів, тентів, світлової реклами, промоматеріалів. Кожну годину UBC Group виробляє сім морозильних ларів, дев’ять пиво­охолоджувачів, 15 холодильних шаф. Частка експорту у виручці — понад 70%. Компанія має понад 600 клієнтів, серед яких PepsiCo, Coca-Cola, Nestle, Kraft Foods, Carlsberg, AB InBev, Heineken, Anadolu Efes, Molson Coors, “Очаково”, “Оболонь”.