Владислав Бурда

100 БІЗНЕС-АМБАСАДОРІВ УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Президент корпорації RedHead Family, президент Асоціації сімейних компаній (“FBN-Україна”)

Почати свій бізнес можна з вирішення особистих сімейних проблем. У Владислава Бурди практично все так і почалося ще в 1994 р., коли в його житті сталися три значущі події: народження першого сина, закінчення Одеського університету й офіційна реєстрація компанії “Європродукт” (RedHead). Компанія, стартовий капітал якої склав $3 тис., починалася з п’яти людей і нині “доросла” до 2200 осіб.
“Коли у мене народилася перша дитина, виникло питання, де брати якісне харчування. На українських полицях такого продукту не було. З’їздивши за харчуванням до Москви, я зрозумів, що попит на цей продукт величезний і на ньому можна непогано заробити в Україні”, — згадує пан Бурда.
Першим великим партнером “Європродукту” став Емір Хркович, московський представник компаній Kolinska і Fructal, який відвантажив партію соків Frutek вартістю $50 тис. без передоплати. За результатами першого року співробітництва Владислав Бурда серед кращих дистриб’юторів ТМ Bebi на території країн СНД отримав нагороду від Kolinska, після чого було підписано контракт на прямий імпорт дитячого харчування зі Словенії (Bebi та Frutek).
Рік по тому було створено мережу роздрібної торгівлі “Антошка”, а “Європродукт” (RedHead) став одним з семи імпортерів Nestlé в Україні, підписавши контракт на прямі поставки. Протягом п’яти років продажі RedHead збільшилися в 50 разів. 2008 р., коли у мережі налічувався 31 магазин, річний оборот складав до $200 млн. Зараз в Україні вже 41 магазин мережі “Антошка”.
З 2001 р. магазини “Антошка” більшої торговельної площі відкриваються у центральних районах найбільших міст України — Одеси, Києва та Харкова. В цей же час компанія відкриває спеціалізований магазин іграшок “Казка Нова”.
2003 р. RedHead виходить у “люксовий” сегмент і відкриває мережу бутиків “Наследникъ’”. А за три роки назву мережі було замінено на Daniel.
У 2009 р. за ініціативи Владислава Бурди в Україні відкрилося представництво міжнародного об’єднання сімейних компаній — Family Business Network (FBN), президентом якого він став.