Тарас Барщовський

100 БІЗНЕС-АМБАСАДОРІВ УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Власник групи компаній T.B. Fruit

Соковий бізнес Тараса Барщовського почався зі знайомства з німецьким виробником сокових концентратів Конрадом Янке, власником компанії Jahncke, яка на той час утримувала 50% світового ринку сокових концентратів. Перейнявши досвід, український підприємець розпочав з перевезення концентратів, але незабаром налагодив їхнє виробництво. Дотримуючись принципів жорсткого контролю в управлінні, пан Барщовський створив найбільшого виробника сокових концентратів в Україні — компанію T.B. Fruit, ринкова частка якої зараз складає 60%.
Починаючи з 2003 р. бізнесмен побудував вісім заводів з випуску фруктових та ягідних концентратів в Україні, Польщі та Молдові. Також запустив виробництво соків прямого віджиму під ТМ Galicia, які наразі експортуються до багатьох країн. У компанії є свої сади та ягідники в Західній Україні. Тарас Барщовський має намір і далі закладати ягідники,
особливо малинники, а також налагодити виробництво пектину, затребуваного в кондитерській і фармацевтичній промисловості.
Компанія активно розвиває експорт, продає продукцію на ринках Євросоюзу, США, Канади, країн Близького Сходу. Влітку 2016 р. T.B. Fruit, яка стала помітним гравцем на ринку США, відкрила свій офіс в Чикаго. Представництво не лише стало стратегічно важливим об’єктом для компанії та її клієнтів, але й послугувало покращенню іміджу українського бізнесу за океаном.
У жовтні 2017 р. завод T.B. Fruit S.R.L. у Республіці Молдова назвали кращим підприємством-експортером року. В цей завод, який відкрився 2015 р., було інвестовано €15,5 млн.
Щоб відповідати вимогам споживачів з мусульманських країн, у листопаді минулого року компанія отримала сертифікат Halal на свої концентрати.
Тарас Барщовський упевнений, що успіх компанії залежить від злагодженої роботи команди. І команда T.B. Fruit не має наміру зупинятися на досягнутому.