Віталій Антонов

100 БІЗНЕС-АМБАСАДОРІВ УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Голова наглядової ради і президент ПАТ “Концерн Галнафтогаз”, засновник OKKO Group

Історія бізнесу Віталія Антонова розпочалась ще за часів формування незалежної України. Спробувавши себе в різних сферах діяльності, наприкінці 1990-х років пан Антонов відкрив першу АЗС, яка поклала початок відомого бренда роздрібної реалізації пального — “ОККО”.
Нині “Концерн Галнафтогаз” володіє мережею, що налічує близько 400 АЗК. У структурі компанії діє й найбільша в Украї­ні мережа закладів харчування в дорозі — 400 кафе (на кожному АЗК) та 38 ресторанів.
Компанія входить до складу холдингу OKKO Group, котрий наразі представлений у сферах виробництва, торгівлі, будівництва, страхових послуг і сервісу. Загальний обсяг інвестицій бізнесів пана Антонова в економіку України перевищує $1 млрд.
Акціонерами й інституціональними інвесторами компаній холдингу є Європейський банк реконструкції та розвитку, Goldman Sachs, Horizon Capital, Genesis Asset Managers, LLP та інші. Так, з ЄБРР “Концерн Галнафто­газ” розпочав співпрацю ще 16 років тому, коли 2002 р. банк видав компанії кредит у $1,2 млн.
2014 р. у рейтингу 500 найбільших компаній Центральної і Східної Європи, який щорічно готує міжнародна консалтингова компанія Deloitte, “Концерн Галнафтогаз” посів 125-е місце. “Ми створили ліквідний бренд, вельми привабливий для інвесторів. Банки дають нам кредити без зволікань і сумнівів — це і є свідчення інвестиційної привабливості нашого бізнесу”, — зазначає Віталій Антонов.
Торік ОККО Group анонсувала плани інвестувати у курортний проект в Славському. Будівництво нового сучасного туристичного комплексу дозволить зробити відпочинок в горах для ще більшої кількості українців доступним і зручним.