Вікторія Гресь

100 БІЗНЕС-АМБАСАДОРІВ УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Дизайнер, засновник
Дому моди Victoria Gres, власник декораторського ательє Gres Décor

Прізвище Гресь у світі української моди вже давно стало брендом. Перший дизайнерський дос­від Вікторія отримала в Закарпатському музично-драматичному театрі. Туди її запросили працювати 1987 р. одразу по закінченні Московського текстильного інституту. Там же в Ужгороді 1993 р. пані Гресь почала свою самостійну дизайнерську кар’єру і влаштувала шоу мод. Колекція налічувала 35 моделей одягу.
“Я завжди знала, що буду займатися творчою професією. Але слова “дизайнер” за радянських часів не було. Було — “художник-модельєр”, і були художні салони, в яких художники щось продавали. Це все було в категорії прикладного мистецтва. Цього ніхто не відміняв і зараз, але це формулювання відійшло, й усі стали дизайнерами”, — згадує пані Вікторія.
За 10 років у центрі Києва відкрився перший бутик пані Гресь, а 2000 р. було зареєстровано торгову марку Victoria Gres.
А вже за три роки дизайнер показала свої колекції в США і Канаді, а в 2005-2007 рр. — на Russian Fashion Week в Москві. З 2008 р. пані Гресь є одною з найвідоміших дизайнерів в Україні, її колекції регулярно демонструються під час Ukrainian Fashion Week.
Вікторія Гресь розробила дизайн 12 костюмів для гастрольного турне “Rock Witchu” Джанет Джексон, а 2014 р. — створила денний варіант костюма для першої леді України Марини Порошенко, яка була присутня на інавгурації свого чоловіка. Дружина глави нашої держави була в шовковій сукні прямого силуету і літньому лавандовому пальто.
Сукні й костюми від Вікторії Гресь мають у своїх гардеробах знаменитості, серед яких Надія Мейхер, Джамала, Ірина Геращенко, Тіна Кароль, Олексій Вертинський, Ірина Данилевська та багато інших публічних людей.
Її улюблене хобі — “прикраса інтер’єру” — переросло у декораторське ательє Gres Decor. Починалося все зі створення колекції вишуканих речей з текстилю — розшиті
подушки, ширми і панно,
а зараз це лінія Home Life.
Як сказала пані Вікторія в одному з інтерв’ю, “багато дизайнерів одягу в підсумку приходять до декорування інтер’єрів. Адже інтер’єр
є продовженням гардероба”.