Євгенія Гапчинська

100 БІЗНЕС-АМБАСАДОРІВ УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Художник-живописець, ілюстратор дитячої літератури, власник і засновник бренда “Gapchinska — Постачальник Щастя #1”

Євгенія Гапчинська почала малювати відомих багатьом янголят, які стали брендом, ще працюючи в галереї “Срібні дзвони”. Ночами вона вигадувала казкових чоловічків, зайчиків, янголят, відточуючи свою майстерність все більше і більше. І якось господиня галереї дозволила їй влаштувати свою виставку. Ця подія відбулася 2003 р. і стала початком популярності й розвитку бренда Gapchinska.
Пані Євгенія є власником “Галерей щастя” в Києві, Одесі, Дніпрі та Москві.
Її картини є в багатьох приватних колекціях і музеях України, Росії, Німеччини, Франції, Великобританії, Японії та США. Полотна Євгенії Гапчинської зберігаються в домашніх колекціях Лучано Паваротті, Андрія Шевченка, Софії Ротару, Івана Малковича, Володимира Співакова, Тіни Кaнделакі й багатьох інших відомих вітчизняних і світових особистостей. Вартість її картин — від 100 тис.грн.
Янголята, діти, зайчики — їх можна побачити на чому завгодно: коробці цукерок, гелі для душу, одязі, предметах інтер’єру, посуді, чохлі для телефону тощо.
“Не буду лукавити, гроші для мене значать багато. Я так бігла і поспішала не для того, щоб стати відомою і популярною. Я хотіла заробити грошей собі, чоловікові, дитині. Я бігла, не бачачи ні неба, ні землі. Для мене гроші мають велике значення. Я відчуваю до них повагу, але у мене немає з ними роману!” — сказала Євгенія Гапчинська одному з видань.