Комфортно працювати

Business HReformation 2017
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Вибір редакції БІЗНЕСу

Редакція БІЗНЕСу запропонувала своїм читачам протягом двох тижнів визначити компанії, в яких вони хотіли б працювати. Примітно, що лідерами цієї номінації стали технологічні компанії, міжнародні компанії FMCG-сегмента та рітейлери.

Але якщо з першими все прогнозовано — масовий вихід покоління Y на ринок праці, то присутність рітейлерів в списку бажаних місць для роботи стала локальною специфікою.

p 36 1Хоча і очікуваною. Міжнародні мережевики зараз вигідно вирізняються на ринку праці не тільки більш цікавими фінансовими умовами (це вагомий аргумент для країни з низькими зарплатами), але й високим рівнем корпоративної культури.

Водночас цьому сприяє і чисто українська специфіка, адже в промисловості рідко переймаються питанням плинності персоналу, оскільки великі заводи зазвичай є містоутворюючими підприємствами.

Рітейлори ж працюють на дуже висококонкурентному ринку і постійно перебувають у пошуку умов, які підштовхуватимуть співробітників до пошуку інновацій, забезпечуючи розвиток компанії, підвищуючи задоволеність клієнтів, а також змушуватимуть їх працювати ще старанніше.

Цікаво, що рейтинг вибору читачів (голосування на сайті) багато в чому корелює з висновками наших експертів.