Фінансова синергія

БІЗНЕС НОВОЇ УКРАЇНИ
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Як дружба iнвестора та власника може привести до успiху

Ми працюємо з фінансуванням вже більше 17 років. І розуміння того, що фінансовий світ врятує альтернатива, прийшло в перший кризовий місяць в 2008 р.

Тоді ж ми створили і успішно запустили в «Каштан 2000» фінансовий p2p-продукт для фізосіб і сформували в повному обсязі всі необхідні структурні підрозділи. Але пізніше, на прохання наших інвесторів-бізнесменів, ми стали працювати над сервісом, який забезпечить ефективні і безпечні інвестиції. Саме в малий і середній бізнес. Це була наша давня мрія.

Чого ж хочуть інвестори від потенційного партнера? За багатьма вимогами щодо прозорості, експертності, кількісних і якісних показників і тому подібного ми побачили одне: потрібно, щоб інвестори і бізнесмени-претенденти дивилися в один бік. Потрібно, щоб вони стали друзями.

А дружба — це відкриті, чесні відносини, це впевненість у порядності і надійності партнерів, це надання достовірної інформації.

І найголовніше — це адекватні, об’єктивні висновки, засновані на ретельному аналізі бізнесу. Факти і чіткий логічний розгляд — ось запорука впевненості і спокою інвестора. Дружба, заснована на бізнесі, набагато міцніша за бізнес, заснований на дружбі.

А ще наша мрія включала в себе таку якість сервісу, як робота «в білу». Була сформована робоча група, яка стала втілювати в реальність цю ідею. Більше двох років інтенсивної роботи. Унікальний софт. Ліцензії. Підключення до перевірочних сервісів.

Створення інфраструктурної групи компаній. Реєстрація бренду. Крута команда. Перші видачі. Перші залучені від інвесторів гроші. І ось він — FinStream. Сервіс, що реально фінансує малий і середній бізнес. Компанія, що успішно розміщує кошти інвесторів. І, що найголовніше, — що відповідає за них. За кожну копійку.

Що ж являє собою цей продукт і як він працює? Це перш за все спеціальне програмне забезпечення, яке на основі скорингових карт і підключених перевірочних служб в лічені години перевіряє здобувача коштів, визначаючи його фінансові можливості.

Тобто відповідь претендент отримує протягом двох годин. Потім за результатами співбесіди та розгляду підтверджуючих фактів відділ ризик-аналітики робить висновок. І ми приймаємо рішення, бути чи не бути інвестиції. Займає це робочий тиждень. При позитивній відповіді — моментальне здійснення фінансування.

p 43 1А тепер — увага! Коли ми отримали вичерпну інформацію, виважено її проаналізували і зробили відповідний висновок, коли все чітко і ясно, коли все «біле», тоді і народжується довіра між інвестором і партнером, а довіра породжує дружбу. І інвестор, і партнер починають дивитися в один бік.

Інвестор же може вибрати будь-яку форму розміщення наявних або безготівкових грошей. Причому це може бути як юридична, так і фізична особа. 

Інвестувати можна, віддавши гроші в управління (майже 90% портфеля «Каштан 2000» — це гроші в управлінні) і отримуючи фіксовані процентні відрахування щомісячно, або безпосередньо — вибравши проект в стрічці, попередньо ознайомившись з аналітичною інформацією, що розміщена там же.

Супровід проекту буде здійснювати FinStream. Також можна вибрати проект і будувати абсолютно самостійні відносини з претендентом.

Час працює на тих, хто його використовує. І вчасно зроблена ефективна інвестиція приносить користь не тільки конкретному бізнесу, а й усій економіці. Надійні сервіси, що забезпечують фінансування бізнесу і успішне розміщення коштів, — це фундамент побудови здорових ринків цілої держави.

10 жовтня відбудеться бізнес-сніданок «Як отримати та правильно розподілити фінанси у бізнесі», де головним спікером виступить Сергій Позняк, засновник FGK Financial Group. Деталі за посиланням.