Winner takes it all!

HReformation 2019
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Читачі БІЗНЕСа обрали компанії, в яких вони хотіли би працювати. Протягом місяця на нашому сайті тривало голосування за найпривабливіших роботодавців у різних галузях: будівництво і фінансовий сектор, агро і консалтинг, FMCG і промисловість, ритейл і IT.

Всього було запропоновано оцінити привабливість з точки зору потенційного місця роботи майже 200 компаній.

Як ми й очікували, вибір у номінації “Компанія — роботодавець року” виявився найбільш непередбачуваним. Хоча для БІЗНЕСа голосування саме в цій номінації — не перше, деякі обрані вами компанії стали для нас відкриттям. Деяких ви самі назвали проривом. Отже, ми пропонуємо вам список з 20 найуспішніших. А також знайомимо вас з деякими інструментами, які, власне, і дозволили компаніям здійнятись на п’єдестал пошани.

Наприклад, COMFY зосереди­­лася на залученні користувачів у життя бренда завдяки Instagram Stories. Героями сторіз при цьому виступають співробітники магазинів мережі, яких у компанії більше 2 тис.

Діяльність KAN Development та її проекти неод­норазово визнавались кращими в номінаціях “Кращий девелопер”, “Кращий торговий центр”, “Кращий офісний центр” тощо. Компанія заманює пошукачів ще змалечку, проводячи інтерактивні екскурсії по своїх збудованих об’єктах.

“Солодка” компанія Roshen славиться не лише продукцією, а й соціальними ініціативами. Корпорація надала допомогу Національному інституту раку на суму 2,9 млн грн, інвестувала в благодійну допомогу ОХМАТДИТу майже 90 млн грн. Окрім того, завдяки допомозі компанії завершилася багаторічна реконструкція столичного Театру на Подолі.

Кернел” неупереджено ставиться до віку, статі, раси, підтримуючи рівність, інклюзивність та різноманіття. Тут працевлаштовують всіх: молодь, людей з обмеженими можливостями, людей допенсійного віку та ін.

Тільки за період 2016-2018 рр. Київстар підтримав понад 115 благодійних та соціальних проектів на загальну суму близько 23 млн грн, понад 3500 співробітників компанії стали волонтерами.

Тож бути першими нескладно. Навчайте, інвестуйте, впливайте!