Кредити для малого та середнього бізнесу: ставкам наказано падати, обсягам — зростати!

Стратегічна задача кожного бізнесу — вийти на шлях інноваційного розвитку. Зараз недостатньо просто створювати якісний продукт: потрібно робити його кращим за продукти конкурентів.

У виробництві яєць, на перший погляд, важко вигадати щось нове. Але “Авангард” доводить, що це можливо — агрохолдинг створив інноваційні птахофабрики повного циклу

Світ опинився у фарватері Четвертої промислової революції, яка, за висловом швейцарського економіста, засновника Всесвітнього економічного форуму Клауса Шваба, “суне на нас, як цунамі”. Саме таку назву отримала нинішня епоха інновацій, яка поставила компанії перед викликом — трансформуйся або помри.

Про проблеми впровадження нових технологічних рішень, найпоширеніші помилки та інноваційні перспективи БІЗНЕС запитав у Ніколауса Франке, професора, академічного директора програми MBA Entrepreneurship&Innovation у WU Executive Academy (Відень).

Цього року "Фармак" планує інвестувати у розвиток понад 1 млрд грн. Виконавчий директор компанії Володимир Костюк поділився досвідом впровадження інновацій, заохочення культури перетворень у компанії та своєю думкою щодо змін у державній політиці, які допоможуть розвитку фармацевтики в Україні.

Два роки тому для маленьких “резидентів” відкрив свої двері дитячий садок принципово нового для України формату — “Академія Щастя Leapkids”, створений девелоперською компанією повного циклу City One Development

Макс Поляков — американський бізнесмен родом з Запоріжжя, власник приватної інноваційної аерокосмічної компанії Firefly Aerospace, що займається розробкою власних ракетоносіїв. Він є одним з найуспішніших підприємців українського походження в США, доктором економічних наук і співавтором значної кількості патентів. Після успіху в США та заснування в українському Дніпрі науково-виробничих центрів своєї компанії на Макса Полякова звернули увагу й на батьківщині: нещодавно він став лауреатом спеціальної премії "Людина року-2018” у номінації "За вагомий внесок у відродження ракетно-космічної галузі в Україні". Невдовзі після цієї події нам вдалося зустрітися з паном Поляковим у його київському офісі й розпитати про розвиток сучасної космічної галузі та про місце України у цій сфері.