ОНОВЛЕНО 16 КВІТНЯ

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» передала до Великодніх свят 5000 соціальних наборів літнім людям у 18 містах своєї присутності в Україні в рамках продовження благодійної ініціативи, спрямованої на допомогу найбільш вразливим верствам населення у боротьбі з Covid-19. До соціальних наборів увійшли товари першої необхідності – олія, цукор, макарони, гречана та кукурудзяна крупи, овочеві консерви і мило.

Допомогу отримали у Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську, Маріуполі, Житомирі, Тернополі, Луцьку та Чернігові.


Компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», згідно з рекомендацією Національної служби здоров’я, передала гуманітарну допомогу у вигляді продовольчих та непродовольчих товарів для медичних закладів, де лікують хворих на коронавірусну інфекцію (COVID-19) – близько 16 тон  гречки, цукру, борошна, рису інших соціальних товарів, 13,5 тис. одиниць м‘ясних та рибних консерв, миючих засобів та засобів особистої гігієни для персоналу та пацієнтів лікарень.

Товари спрямовані до Олександрівській клінічній лікарні у Києві, Харківській обласній клінічній інфекційній лікарні у Харкові, Міській інфекційній клінічній лікарні в Одесі, Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні у Львові та Міській клінічній лікарні №21 ім. Є.Г. Попкової в Дніпрі.

Екстренна допомога штабу журналу"Бізнес"

Тел. 066 671 67 93

E-mail: antivirus@business.ua


103 - швидка медична допомога

textil kontakt GIF

Підписатись на наш Telegram канал