“Клієнтам потрібна не лише бездоганна якість продукції, а й відмінний сервіс”

Персоналії
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Олена Жембровська, директор департаменту маркетингу IMMER Group

— До яких країн експортує продукцію ваша компанія?

— IMMER Group постачає гнучке полімерне пакування клієнтам з більш ніж 30 країн. Здебільшого це Європа та СНД, але продукція в нашій упаковці продається також у США, Бразилії, країнах Африки тощо.

— В яких регіонах спостерігається найбільший попит на українську продукцію вашої галузі?

— Тривалий період основними ринками збуту для нас були Україна та сусідні країни. Але вже протягом кількох років ми активно переорієнтовуємось на Європу, відстежуємо актуальні вимоги до упаковки, до екологічності продукції, впроваджуємо в компанії принципи сталого розвитку. Якщо хочемо продавати нашу продукцію в ЄС, треба відповідати європейським цінностям і вимогам не лише ззовні, а й зсередини. Це вже дає результат і допомагає відкривати для нашої продукції нові країни та ринки збуту.

— На які нові ринки плануєте виходити?

— Два роки тому IMMER Group відкрила нове сучасне виробництво в Латвії. Це дає змогу активно розвивати наші продажі на ринках країн Балтії та Скандинавії. Також ведемо переговори про поглиблення співпраці з американськими клієнтами. До того ж завдяки новим продуктам — біорозкладним плівкам для мульчування ґрунту та пакувальним матеріалам, що придатні для компостування, — прагнемо вийти на ринки країн, де цінують екологічні рішення та забороняють пластикові вироби одноразового використання. Це насамперед країни ЄС, Грузія, Молдова.

“IMMER Group постачає гнучке полімерне пакування клієнтам з більш ніж 30 країн“

— З якими труднощами вашій компанії доводиться стикатися в основних країнах — імпортерах вашої продукції?

— У кожній країні свої особливості податкового й митного регулювання. До того ж і різних країнах діють різні місцеві вимоги до сертифікації продукції, маркування упаковки та регламентування.

— Які задачі доводилось чи доводиться вирішувати, виходячи на нові ринки?

— Час — це гроші. Клієнтам потрібна не лише бездоганна якість продукції, а й швидкість поставки. Тому наразі найактуальніші виклики на нових ринках для нас пов’язані з логістикою. Транспортування продукції, зберігання, наявність складів із запасами готових матеріалів максимально близько до виробничих потужностей клієнта — з усім цим працюємо постійно, шукаємо ефективні рішення. Ми маємо власні склади в деяких країнах, співпрацюємо з авторитетними міжнародними логістичними операторами.

— Виробники з яких країн є вашими найбільшими конкурентами? На яких ринках?

— Виробники гнучкого полімерного пакування працюють у багатьох європейських країнах. Є потужні регіональні виробництва, наприклад у Туреччині та Фінляндії. Також на території країн ЄС розташовано чимало заводів глобальних виробників, втім, такі підприємства часто будуються “під клієнта” та, відповідно, мають дуже вузьку спеціалізацію.

template 02